Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Září 2010

Tak ještě jednou ZMĚNA

25. září 2010 v 17:43 | Já |  Něco o mně
Takže nakonec jsem se rozhodla ještě úplně jinak!
S blogem končím definitivně a pokud se někdy na blog ještě vrátím tam určitě na tento :) .
Nwm třeba se už nikdy nevrátím ae o tom pochybuji :D
Takže páčko :)


....ANO.....Už zase :-(

18. září 2010 v 16:38
Takže jsem se rozhodla o5 seknout s tímto blogem :D , ano jsem už s tím asi trapná jenže už mě tento blog pstě omrzel, ae věřte mi že to určitě není navždycky :D a že se sem určitě zase vrátím :D.
Já totiž chci aby tento blog byl o tématu kvůli kterému především vznikl a to především o koních :), a i když ke koním chodím :) tak sem tady třebas  vůbec nenapsal minulí týden ani toto úterý. Nějak se mi  o tom pstě nechce psát.
A tak se s najvězší pravděpodobností o5 stěhuji na Tento blog ,
který má sice v názvu koňské téma ae jak jste si všimli o koních tam snad nikdy nic nepřibylo, krom obrázků apod.
Takže ten blog bude především o mě a pokud se mi bude chtít vždy tam napíšu nějaký koňský deníček :) ae nebude to pravidlem pstě jen vždy kdy se mi bude chtít. Budu ráda pokud si mě SBénka nechají ae pochopím když ne :).
A ještě jednou opakuji že s tímto blogem není definitivní konec, určitě se sem zase vrátím :) počítám tak měsíc nebo dva a máte mě tu z5 :P :D ....


!!!POZASTAVUJU!!!

10. září 2010 v 19:27 | Já |  Třpytivé nápisy atd.
Ahojte ani je to tk musim pozastavit blog!
Nemám na něho čas, ptže chodím ke koním a navíc se učím do školya to je co říct :D.
Neříkám že se zde nebudu obvěvovat ae nebude to pravidlem.
Pozastveno bude asi do 10.října 2010

Včera u koníčkůů ♥ :))))

6. září 2010 v 16:57 | Já |  Kroužky
oddelovac

Včera jsem šli s holkama poprvé za koníkama   (teda pokud nepočítám to jak jsme se tm byli domluvit).
A musím říct že je to fakt super . Včera jsme pomáhali s ukládáním dřeva ae pk nám to stejnak spadlo , takže už jsme se na nějaké ukládání vykašlali a jen to tam jakoby dávali nahromadu . Pak jsem ještě vykydali jednu místnost, a pak jsme chvíli nedělali nic , ae potom jsme šli pro koníka  na pastvu . První jsem měli vzít jen Sunny a vyčistit ji, ae protože jsme nešli jezdit tak jsme vzali i Vločku . Nejezdili jsme protože majitel musel odjet ae mě to vůbec newa ,protože je to tam fakt super a jezdit budeme zítraaa na co se už dcla těším ae na druhou stranu mám i trochu strach že mi to nepude.
Joo jinak jak jsem tam přišli tk kámošku počůral jeden ze psů kteří tam jsou , z toho jsem upe nemohla.
oddelovac

!JINAK JE ZMĚNĚN DESS AE TEN TADY BUDE JEN CHVÍLI NEŽ UDĚLÁM JINÝ PROTOŽE SE MI NEPOVEDL, A TAKY ŽE MI TRVLA ASI JEN 15 MINUT A Z TOHO JSEM 5 MINUT VYBÍRALA BARVY :D, TAKŽE V TOMTO TÝDNU SE JEŠTĚ URČITĚ ZMĚNÍ AE BARVY ASI ZŮSTANOU JEŠTĚ UVIDÍM ! (Pokud máte nápad nějaké barevné kombinace dejste vědět budu jen ráda :)  )
oddelovac


Zdraviiim :P :D

3. září 2010 v 17:15 | Já |  Něco o mně
Takže jak jsem vám slibovala ten new dessík , tak ten udělám až nafotím ňáké fotky od koníků kde začnu od neděle chodit (více si můžete přečíst pod tímto článkem) .
Taky změním přezdívku - vím že jsem už s tím hrozná jenže když už asi stejně nebudu chodit tam kde je Cassidy  tk je přeci zbytečný mít jeho přezdívku ne? Takže od teď budu mít univerzální přezdívku, kterou mi říkají ve škole ptže prej vypadám jak emo :D , ae já si to tedy nemyslím takže od teď jsem EMILY byla bych ráda kdybyjste si mě přejmenovali ae smaozřejmě dotoho nikoho nenutím  , jen abyjste věděli že když vám na blog napíše ňáká Emily jsem to já .
Jinak jak teď budu obíhat? Mamce jsem slíbila že zato že budu chodit na koně  se začnu učit a ne jak minulí rok, takže všechna SBénka oběhnu 1x týdně  a vy jak mi budete psát na blog tk vám budu psát taky , takže záleží jen na vás kolikrát týdně se na vašem blogu oběvím , což si myslím že je dcla fér, ne tk jak to bývá u některých blogů že obíhaj jen pokud napíšete na jejich blog . Prostě minimálně 1x týdně budu u všech SB  a pak v tom týdnu bude záležet jen na vás kolikrát se u vás oběvím .
No a jak se máte ? Co koníci  a škola  ?

Dneska u koní ♥ :-*

2. září 2010 v 19:39 | Já |  Něco o mně
Ahoooojte :), takže jak jsem psala že budu chodit zase ke koním tak asi nejspíš budu:). Ještě uvidím jak to tam bude vše probíhat ae podle toho co jsem slyšela by to mohlo být super:). Není to žádná stáj ae soukromník :), jezdit budu zadarmo jen za práci okolo koní , a pokaždé co tam s kámoškama budem můžeme jít jezdit. Samozřejmě ae za vybrání výběhu, dát vodu koním atd. :).
Takže snad to bude dobrý :). Mají tam 4 koně (2 kobylky, jedno hříbě-hřebeček, a jednoho už trošku odrostlé hříbě má asi 2 roky nwm jistě a to je taky hřebeček :) . Skoro všichni tam jsou asi plemene paint horse -.) takže super :) teda až na jednu kobču ta vypadá spíš na ČT. No a jezdit budeme westernově :) takže doufejme že bude vše ok .

Že by zase ke koním? ♥ :-*

1. září 2010 v 15:22 | Já |  Něco o mně
Ano ještě včera jsem psala že nemám kde chodit ke koním ae dneska kámoška našla soukromou stáj kde bychom mohli jezdit za výpomoc u koníků :) ♥, byloby to super :). Už jsem tam volali a zítra se tam jdem kouknout :).
Sice by to znamenalo změnit styl ježdění (z anglie na western) ae to se časem naučím :).
Tk snad to výjde :) ..