Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Srpen 2010

Ňáká divná nálada :(

31. srpna 2010 v 15:03 | Já |  Něco o mně
V poslední době se mi ae vůbec nic nedaří :'(. Nemám kde chpodit na koně, pak moje mamka řekne nějakou hovadinu babičce, která z té hovadiny udělá ještě mnohem větší pitomost a nakonec za vše můžu já :( , zemřely mi obě mysšky a já se tak snažila aby přežili. No prostě v poslední době se my vše sype :-( , takže mě prosím SBénak omluvte jestli vás moc nenavštěvuji ae opravdu na to teď nemám náladu :( , ae samozřejmě vždy co to pude vás oěhnu jen se prosím nezlobte jestli to nebude moc často. Snad se mi nálada brzy zlepší a vše bude zase ok :(.
A jak se máte vy? Snad líp než já

Ahojteee :)

28. srpna 2010 v 10:16 | Já |  Něco o mně
Ahojte jak se máte? U mě to dcla jde protože už se nemůžu dočkat školy :D. Vím zní to asi divně ae už se tam prostě těším :D , i když vím že za měsíc si budu přát aby byly prázdniny :D.
Jinak asi před třemi dny jsem byla s kámoškou ve městě a šli jsme se kouknout do zverimexu a já tam viděla dva holátka myšek :) , byly určené jako krmivo pro hady , takže to jsem tak přeci nemohla nechat nee, i když jsem moc dobře věděla že mamka z toho nějak nadšená nebud tak jsem je koupila a teď se snžím aby přežili. Krmím je mlíkem a mám je pod lampičkou aby jim bylo teplo. Zatím dcla pěkně papají i když někdy moc nechcou :( , ae já je nenechám umřít to by mě vážně mrzelo, protože k nim vstávám i ve 2 ráno aby je nakrmila a už je mám prostě ráda :), tak dpufám že přežijou :). Ještě jsou i slepí ae kdyby jste je viděli jsou prostě upe roztomiloučcí :-* ae ještě nemají ani jména, prootže kdybych je pojmenovala tak kdyby náhodou nepřežili bylo by to pro mě ještě horší :(, MOC SI PŘEJU ABY ŽILI :) ....
Možná vám sem dám i fotku :) ...
Jinak už jsem to sice dáwno vzdala ae kdyby jste byli tak hodní a nehlásli pro CassidyGirl a Ikar Tady :)
Takže teď v 10:27 jsem dofotila a doupravila fotky tak vám je sem teda dám :) ...

Já wím ...

24. srpna 2010 v 15:46 | Já |  Něco o mně
Já wím že sem teď moc nechodímn ae moc vás prosím o hlásek do soutěže :).
Bxyla bych vám vděčná za každý váš hlas a když budete potřebovat stačí jen napdat a já vám ho oplatím :) nemusíte psát ani do reklam ae pod jakýkoli článek :) když pro mě hlásnete :).
Ae samozřejmě pokud máte jiného favorita tak hlasujte pro něj :)
Kdyžtak jsem tam jako CassiDyGirl a Ikar Tady

Koně :) ♥

21. srpna 2010 v 9:23 | Já |  Kroužky
Ty jo ani newíte jak mě chybí koníčci :-( ♥.
I když jsem teď byla párkrát jezdit tak mi prostě chybí to být u nich pravidelně :( . Moc bych se chtěla vrátit tam kde jsem chodila ae zase na druhou stranu vůbec . Doste se to tam změnilo a i když to tam mám moc ráda nwm jestli bych tam dokázalo znowu začít chodit :( . Teď se i prodali dva skvělí končci :-* :'( a to mě upe mrzí (naštěstí ne ani Lorča ani Ikar, ae měla jsem je taky ráda) .
Nwm mno chtěůla bych tam zase chodit ae i ne vůbec nwm. Stále hledám nějakou stáj ae pořád nic nenacházím :( . Tam kde si platím hodiyn je to fakt super , ae mamka by mi asi težko dávala každý týden 350 Kč ...
Nj je to hold těžký, ae já věřím že zas budu pořád s těma míme zlatíčkama :) že jednou snad něco najdu a nebo se i vrátím do té stáje kde jsem byla :) no uwidíme :)...
No a co vy a koníci?

Nějaké info ...

17. srpna 2010 v 10:28 | Já |  Něco o mně
Takže jem se rozohodla že v nejbližší době udělám ten design ae asi se ho pokusím nastvit spíše okolo 25.8. abych ho tu pak mohla nechat aspoň do října :D , protože dessy na MŮJ blog mě nějak nebawí dělat :D , a ani nwm proč. Když si odemě někdo dess obědná tak ho vždycky dělám vždycky s takovím nadšením :) , ae když si dělám dess pro sebe tak nemám žádné nápady, a hned mě to přestne bawit :-/ :D.
Jinak SBénka oběhnu buď ještě dneska nebo až zítra, prtože nwm jak na tom dnes budu s časem.
No a jinak vám sem chci taky napsat jak bude blog fungovat když začne škola:
  • obíhat budu max. 3 za týden,protože se chci vážně učit a to mi s blogem jak jsem poznala minulí rok opravdu nejde
  • články tady budu se pokoušet vždy přednastavovat (kdyžtak napište co byjste zde rád měli)
  •  dessy se nebudou měnit moc často, tak vám to snad newa, ae teď se budu snažit udělat nějaký hezů dess a překopu včechny rozcetníky a ták aby to tu bylo aspoň tršku hezké a vy abyjste sem chodili rádi :)
Tak to je zatím asi tak vše :) ztm pp :)

Jakto teda budeee :)

15. srpna 2010 v 12:30 | Já |  Něco o mně
Tak jak už jsem psala chystám udělat nový dess. Dneska to vypadá že budu mít wolno protže je u nás hnusně :) , ae nwm jestli se dosatnu k tomu udělat design, protože včera jsem jela ke kámošce na narozky :) no a trošku víc jsme oslavovali :D . Ae bylo to upec super :) ae dneska jsem trošku v (_x_)  :D , takže nwm třebas se dneska ještě dokopu k tomu ho udělat dnes ae nic neslibujuuu :). No a jak se máte vy? Já už se zas nemůžu dočkat až půjdu zase k tě mím milovaným koníkům :-* :)

Co chystám :)

13. srpna 2010 v 12:59 | Já |  Něco o mně
Takže v nejbližší době se chystám udělat nový design :). Taky předělám SB !TAKŽE UPOZORŇUJI NA ZÁPIS SB KTERÝ NAJDETE V ČLÁNKU POD TÍMTO ČLÁNKEM - MŮŽOU SE ZAPSAT I UPE NOVÁ sbÉNKA !!!
No jinak jestli chcete můžete se podívat na tento blog Tady dělala jsem tam design, a je to blog o jedné krásné kobylce :), tak se určo koukněte :)

Ahojte :) ... moc se omlouvám :(

13. srpna 2010 v 10:03 | Já |  Něco o mně
oddelovac
Ahojte SBénka a všichni návštěvníci mého blogu :)...
Jen jsem se vám chtěla omluvit že jsem tady teď nebyla ae na blog jsem upe zapoměla xD. Ae nebojte už se budu snažit být tady co nejvíc :) , ae m to ještě jeden háček ....
že už ani nwm kdo je mé SBénko a kdo ne, protože někteří mi připadá že sem vůbec nechodí :( , tak tohle prosím berte jako zápis SB , můžou se zapsat i upe nová SBénka ae podmínkou je že musí mít blog o koních nebo o psech. Stačí jen napsat zapisuji se :) ať pak vím :). Čas máte do 21.8. 2010 , což si myslím že je dlouhá doba :)
oddelovac

Jak se těšíte ?

10. srpna 2010 v 11:24 | Já |  Něco o mně
Ahojte :). Tak jak se máte? U mě už to začíná být čím dál lepší, protože se víc a víc blíží školaa xD.
Jo je to asi divné že se těším do školy , jenže mě jakoby prázdniny začnou xD , budu se sice učit ae to není ještě nic proti tomu jak makám na brigádě . Takže už se nemůžu dokčat na učení . Samozřejmě se už i těším na spolužáky :) aspoň zas bude ňáká sranda . No a samozřejmě budu mít i více času na koníky, takže k nim budu moct chodit si platit hodiny častějc . Protože kdybych teď měla víc času tak si ty hodiny platím určo váckrát jenže bohužel kvůli té debilní brigádě nemůžu .
Jo jinak už mám asi novou přezdívku od Lucy .................. takže od teď už jsem CassiDy Girl

Jen tak ...

9. srpna 2010 v 12:56 | Já |  Něco o mně
Ahojte :).
Děkuji všem co napsali nějký svůj nápad na mou přezdívku :) určo si něco vyberu :).
Jinak jak se máte? Já strašně kvůli té debilní práci :-/ , i když mám mít volno tak stejěn musím do práce :-! mě už z toho vážně klepne :-! .
Jinak předevčírem jsem byla v Ostravském Cinestaru na Shreka zvonec a konec :) , abylo to dcla dobrý :).
Ae ještě před tím jak jsme přijeli tak kdo tam už taky někdy byl tak ví že je tam takovej velkej zverimex , no a dotoho jsem šli a tam mají upe fajné psouny :-*. Jeden stojí sice 7 350 myslím , ae co noo si na to našetřím :)  :D třeba do Vánoc :D , tak snad ho tam pak etě budou mít :D, protože mamka mi ho koupit nechce protože říká že mám psa tak na co budu mít etě ňákého psouna :D.
Když to je ae tak fainé zvířátko :) , snad mamku překecám a ona mi naněj aspoň přispěje :D. Protže ona mi žádné zvíře co já chci nedowolí :-/ , ani toho chameleona nakonec ne :(.

Hmmm .... asi změním přezdívku xD

6. srpna 2010 v 16:01 | Já |  Něco o mně


No asi změním přezdívku , ae vůbec nmw jaká bude ta nowá :D ...
A proč? Protože ke koníkům kde je moje milofaná kobča Lorča už nechodím :'( a zbytečně mi ji to pořád připomíná :'( . A tak musim tu přezdívku změnit ae nwm jakou takj kdyby měl někdo ňáký nápad tak ať písne :) může být jakákoli třeba i skoníkem třeba Cassidym nebo tak je to jedno prostě pište své nápady jaké vás napadnou :). Nejlepší nápad bude mít týden na mém blogu reklamu :)
Jooo a etě plosím jestli byjste hlásli pro nějakou fotku co se vám líbí :) a pokud se vám líbí Ikar :) budu ráda když hlásnete pro Delleloret a Ikar :) Kdyžtak tadyy :)

Dneska jsem byla zase u končkůů :-*

5. srpna 2010 v 19:19 | Já |  Kroužky
Dneska jsem šla s Magdou a Agou zase ke koníčkůům :) , n oa bylo to jak jinak než supeer :).
Dneska jsem si to prohodila s magdou takže jsem šla jezdit jako druhá na Nakala :) . Bylo to na něm super , ae i když se Cassidy hůř nacválává, tak stejně se mi asi na Cassidym jezdí líp :D nj je prostě pohodlnější :D :).
Dnbeska jsme teda skákali :) . Sice menší skoky, ae to newadí protože stejně jsem si to potřebovala zatím oprášit, protože jsem po třech měsících a něco neskákala . První jsme jeli kavalety (vše ve cvalu) , pak najeli na křížek, kolmák a nějaká modrá bedna či co to bylo :D . No bylo to upe supeeeer :) ae přišla jsem na to že budu muset začít běhat protože moje kondička je opravdu hrozná xD , ta totiž byla můj hlavní nepřítel :D , ae nakonec jsem vše zvládla :D.
Jezdily jsme krok,klus a cval  no a pak ty skoky.
Pak jak jsem dojezdila tak jsme šli krokovat na louku a pak domů :), byl to prostě super den a už se upe moc těším na dalšíí :) hodinůůů :) .
Foto dodám :) .... ae ze skákání kde jsem já nemám žádnou fotku jen videa , které teď momentálně nemůžu nikam nahrát protože se mi ten program vždycky vypne :-/ , tak nwm co s tim zas je :(

Zase mooooc prosíííím :(

5. srpna 2010 v 9:57 | Já |  Něco o mně
Ahojte :) , dostala jsem se do druhého kola v jedné soutěži :) , za což všem kteří pro mě hlasovali děkujůůů :) . No a právě teď probíhá hlasování do 2. kola . Pokud budete chtít tak můžete hlásnout pro Delleloret a Ikar , ae samozřejmě že pokud se vám bude líbit někdo jiný tak pro někoho jiného :) . Kdyžtak tadyy :)
Jinak dneska jdu zase na koníky tak snad budou etě nějaké fotky a určo článeeek :)))

Pár fotek ještěěě :) :P

4. srpna 2010 v 19:01 | Já |  Kroužky
Ještě vám tady dám ňáké fotky ze včerejška, ae ty fotila Magda G. , její stránky jsou tady : Click

Dneska ježdění o5 na Cassidym :-*

3. srpna 2010 v 20:47 | Já |  Kroužky
Takže jak jsem už psala, tak jsem dneska šla na koníčky :), zase tam kde minule :). Tentokrát jsem tam byla s Magdou a její ségrou Agou :). Já s Agátou jsem jezdili jako první ja na Cassidym :) a Aga na Nakalovi :).
Bylo to zase upe super :), prostě ty treninky tam jsou prostě upe supeer, prostě všechno vám vysvětlí jak to má být správně, a prostě se snaží vám říct vše jak má být vše správně :), no prostě upe nejslepší stáj co jsem zatím poznala :) ...
Cassidy byl dneska zase super :), akorát by teda mohl být trošku citlivější na hubu a na pobídky ae jak si na něj zvyknu tak už to bude o něčem jiném :) . Jezdili jsme krok,klus,cval :) pak přes kavalety, otočení kolme předku couvání (u toho jsem zase s Cassidym bojovali, protože to on dělá nerad :D ). A příště (ve čtvrtek) pokud bude dobrý terén tak budem skákat a dělat drezůrní cviky jako např. ustupování na holeň dovnitř plec :) takže se už upe těšíííííím :)))) . Jen už bych možná příště asi chtěla Nakala, který je na ježdění prej poslušnější než Cassidy , který má ae zase prej pohodlnější chody :)  (jak by taky né že když je to welsch cob :)   )..
Foto klik na c.č. :)

Dess :)

2. srpna 2010 v 16:06 | Já |  Třpytivé nápisy atd.
Takže zase jsem jednou dělala někomu dessign :) :D. Já se divím že se někomu ty mé dessy vůbec líbí :), protože zas tak dobré nejsou mno :((, ae jsem samozřejmě ráda :) že si u mě někdo obědnává :). Teď jsem dělala dess TOMUTO BLOGU   tak se můžete kouknout :), co jsem zas "vykouzlila" :D , já nwm ae jsem s ním i docela spokojená :), samozřejmě že nějaké chyby tam jsou, ae na tož že s grafikou už nedělám tak často tak je to podle mě dobrý :)  (fain ořezávání musím zlepšovat, a taky plno dalších věcí, ae při mém nedostatku času celkem dobrý :D ). A ještě tomuto
No jinak zítra jdu na koníky :) *YAHO* už se upa moooc těším :)))) ....

Jooo :D

1. srpna 2010 v 11:30 | Já |  Pomáhání u koní
oddelovac

Takže tento týden asi zase půjdu na koníky :) s kámoškama :) .
Tam jak jsem minule jela na Cassidym :) . Takže se už těšííím :) a snad přemluvím taťku aby šel náma a aby nás fotil :D, protože si musím vyfotit tamty koníky :) a dát vám sem ňáké fotky :) :D.
No a co jinač co vy a koníci? :)
oddelovac


↑ Tohle je upe fainá písnička :D ↑