Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Březen 2010

Úprava blogu

31. března 2010 v 18:18 | Já |  Něco o mně
No určitě jste si všimli že mám new dess :). Nejsem s ním moc spokojená takže teď tak tři dny čekejte že se tady bude často měnit dess který tady nechám pak delší dobu :) (ae musím s ním být spokojená :D ). Jináč moooc děkuji za dnešní návštěvnost :) :-* po dlouhé době je zase supeer :). No nic já teď letím s kámoškou Verčou ven :) na kolo a na brusle :D, já dneska jedu na bruslích na kterých mi to teda moc nejde tak držte palce ať si nerozbiju hubu :D ....

Fotky z procházky :)

31. března 2010 v 11:45 | Já |  Něco o mně
No  předevčírem jsme byli s kámoškou na velkou procházku s psíkama, a tak jsem vzala foťák a něco jsme vyfotili :)


Konečně :D.....vyhodnocení zápisu SB!

29. března 2010 v 8:58 | Já |  Něco o mně
Takže konečně je tady vyhodnocení zápisu SB!

Slibované video

27. března 2010 v 19:11 | Já |  videa

Tak tady je to video jak jsem slibovala v předchozím článku :) ↑

Dnešní oddíl a jak jinak než supeeeer :-* :).... a samozřejmě fotkyyy :)

27. března 2010 v 16:28 | Já |  Kroužky
Takže dneska jsem byla na oddílu :).
Čistila jsem s Agou Lorču ae málem mi ji paní Eva na čištění nedala, protože ji mám prej pořád :D ae Aga je malá tak paní Eva řekla ať jdu s ní :). Vyčistili jsme ji nasedlali atd. a pak se říkaalo kdo na kom jede :)....

Nooo dlouho nic co?

26. března 2010 v 19:04 | Já |  Něco o mně
avatar
Ahojte všichni :). Už tady dlouho nic nebylo což? Ani ke SBénkům jsem moc nezašla teda :( což mě mrzí ze všeho nejvíc :'(. Ae já bych se už chtěla zase vrátit natrvalo jenže ono je venku tak hezky :), takže u kompu skoro nejsem :(. Navíc jsem teď dcla často u koníků, jak u "našich" (TAM KAM CHODÍM DO ODDÍLU) tak ještě u jiných :). Navíc budu u koníků asi častějc :). Dneska jsem tam byla taky a zítra jdu zas a v neděli taky :). Články tu určo budou :) přes víkend :), no a pokusím se udělat new dess (kterej bude příšernej- to už vím předem :D ), no a taky už konečně vyhodnotím zápis SB! Už se prosím nezapisujte už to nebudu brát, prostě měli jste na to dost času a kdo se nezapsal beru to tak jako že už SB nechce být. 
Jinak pokusím se v příštím týdnu zase začít více obíhat SBénka ae opravdu nic neslibuju :(. Jak jsem řekla venku je hezky a byla by škoda trávit čas u kompu...... tak já mizím tak pp :)

Taaak jak to dopadlooo :D

24. března 2010 v 19:01 | Já |  Něco o mně
No tak většina z vás chtěla abych sem to videjko z propichování ucha dala takže vám sem na něj dám odkaz na facebooku uvidíte ho jen když na face budete přihlášení a ani nemusíte být "přátelé"Tady je video

Áááá už zítráá :D xD

22. března 2010 v 18:17 | Já |  Něco o mně
No tento článek se sice netýká koní ae co noo :D snad to newaa :D


Vyhlášení SOND

21. března 2010 v 13:17 | Já |  Soutěže:-D
Výsledky:
Výsledky z prvního kola:
*Kiki & Sheila*36.8% (14)
kiki13.2% (5)
jingas-lin26.3% (10)
Brandi CupCake23.7% (9)
Výsledky z druhého kola:
Kika & Sheila17.8% (18)
Kika9.9% (10)
Jingas-lin34.7% (35)
Brandi CupCake37.6% (38)
Třetí kolo:
*Kiki & Sheila*7.1% (4)
kiki14.3% (8)
jingas-lin30.4% (17)
Brandi CupCake48.2% (27)
Čtvrté poslední kolo:
Kiki & Sheila7.2% (6)
Kiki16.9% (14)
Jingas-lin37.3% (31)
Brandi CupCake38.6% (32)

Upe Beeest oddíl :)

20. března 2010 v 12:36 | Já |  Kroužky
Jooo dneska bylo upe fainěěě :).
Čistila jsem Ikara♥ :-*, ze začátku sama protože jsem se oněho přihlásila, protzože ho nikdo nechtěl a potom tam přišel Dominik že bude čistit semnou. Samozřejmě že měl zase vtipné poznámky :D, ae to nebudu rozebírat :D. Ikar byl dcla dost od bahna hlavně nohy a břicho. Potom jsem šla vyčistit přední kopyto a Ikar chvíli stál a pak mi ho chtěl vyškubnout ae já sem mu ho nepustila a on se asi naštval že mi ho prostě už vyškubnul a jakoby po mě kopl předníma nohama :D ae naštěstí naúspěšně :D . Pak jsme ho nauzdili nasedlali a šlo se říkat kdo na kom jede :).

Už snad zítraaa :)

19. března 2010 v 19:40 | Já |  Něco o mně
Ahooojte všichnííí :), jsem tady jen na skok :) a tak píšu tento článek :D .
Jen vám chci říct že zítra ráno jdu ke koníkům, takže tady budu až odpoledne, takže přidám článeček z oddílu :)+ snad photkyy :) . No a proč mám v nadpisu snad? Protože ani teď jsem tady neměla být protože jsem mamku naštvala tím že jsem si chtěla nechat ve škole píchnout ret a jak jsem o tom informovala mamku co se chystám udělat, tak mě seřvala, že když si to nechám píchnout tak že mi to vyškubne, že prej už jeden piercing mám a že nebudu chodit jak nějakej "feťák" s propíchaným ksychtem :D . No tak jako dovolila mi aspoň třetí dírku do ucha, protože ucho ji prej nevadí tam ať si dám co chci. No jo jneže já si tam chci dát zatím roztahovák a pak tunel a za to mě zase seřvala, tak že mi dala i zaracha na komp :D ae co už noo :D stejnak to porušuji takže se nbojte že bych tady nebyla :D . A na párty tady doufám buduu :)

Mám nejlepšejší SBénka :) :-*

17. března 2010 v 16:11 | Já |  Něco o mně
avatar
Jojo tak jak už z nadpisu vyplívá, mám prostě upe ty nejelpšejší SBénka jaké jsem kdy mohla mít :) . A proto mě mrzí to co prostě udělat musím :'( .
Anoo od pondělí do pátku tady nebudu nejspíš vůbec a pokud ano tak jen ve výmečných případech kdy se budu opravdu hodně nudit. O víkendech tady ae budu jako vždycky :) . Takže moooocka prosím SBénka aby si mě nemazala, protože už jenom SBénka drží tento blog pohoromadě, protože kdybych neměla tak super SBénka, tak tento blog nejspíš smažu ! A to bych udělala moc nerada. Nebo jsem taky přemýšlela o druhé spolumajitelce blogu ae to už vážně jen v tom nejhorším případě :( . Takže zatím tady prostě od pondělí do pátku nebudu a BUDU zde vždy o víkendech jak nebudu na koních, tak budu tady :). Bude to tak, tak dlouho dokud mě počítač zase nezačne tak moc bavit.
Jak už jsem zde několikrát psala mám ihodně dobrý prospěch, třeba z dějepisu, ve ketrém jsem byla minule na propadnutí mám 2 a z matiky, ve které bereme rovnice, nerovnice apod. tak jsem dostala za 1 :) , takže snad chápete že tyto známky si chci udržet :). Tak pp půjdu se učit a moc se omlouvám a moc prosím aby si mě SBénka nesmázla nebo pokud si mě smažou tak ať mi to prosím napíší do komentíků ať vím :)....Jak jsem řekla určo to není na pořád že tady od pondělí do pátku nebudu, ono se to zase jednou zlepší, že tu budu furt :)

Hmmm škoda no :(....

14. března 2010 v 19:44 | Já |  Třpytivé nápisy atd.
No takže předchvílí jsem přišla od koníků ze služby :) . Lorča byla přestěhovaná do jiné stáje, protože nwm co se ji posdlení dobou děje ae jer protivnější :D, no ono tam v té stáji kde byla předtím vykopla desku od boxu :D, takže musela být přestěhována do nějakého jiného boxu. No jo jenže je v boxu kde zase šikanuje koně kteří jsou kolem ní. Dneska kousla jednoho poníka a potom tam furt otravuje jednoho koně kterého dneska štípla do zadku :D. No nwm co to s ní je vždycky byla dhodňočká a teď je to takovej "můj" malej zlobivej čertík :-D. Sice zlobí ae furt je plo mě nejlepšejší koník na světě :) . A Ikar je taky super :) dneska jsem se sním aspoň pomazlila :).
Noa teď už k nadpisu :).
Chtěla jsem dneska udělat další díl komixu, jenže ta hra mi nějak nejede :-/ . Naskočí mi tmavá obrazovka restartne se mi komp, takže dokud hra nepojede tak prozatím komix ruším :(. Ae mám v plánu udělat příběh ae ne jak to věčinou bývá z pohledu nějakého člověka ae bude to z pohledu koně :)....

Pozvánka na narozeninovou párty :)

14. března 2010 v 11:14 | Já |  Něco o mně
Doufám že aspoň někdo příjde :), budu moc ráda :) . Dávám to sem už i dcla brzo :) aby mě to donutilo už teď vymýšlet nějaké ty úkoly :), budu ráda když i vy napíšete nějaké své nápady :), aby se 1 rok mého blogu pořádně oslavil :) . Snad příjde i dost lidí aby to byla opravdu dobrá párty na které nebude nuda :)

4. poslední kolo SOND!!!

14. března 2010 v 10:25 | Já |  Soutěže:-D
Toto kolo už je upe poslední a bude končit asi v úterý! A jak dopadlo hlasování teřtího kola?

Zápis!!!

13. března 2010 v 17:48 | Já |  Něco o mně
Jojo, je tady další NEOHLÁŠENÝ zápis SB !
A proč ho zase dělám? Protože si hodně SBének změnilo blog a newím jestli SBénka ještě SBénka být chcou když se teď tady tak často neoběvuji :(. Jak jsem řekla budu zde hlavně o víkendech ae to neznamená, že tady nebu i přes týden, to ne to tady budu ae míň než doposud, což jsem zde byla opravdu každej den :-/. Takže komentář odemně budete mít na blog přes týden (pondělí do pátku) asi tak dva až tři , no a o víkendu pořádně oběhnu SBénka :).
Co na psat do komentíku jestli pořád chceš zůstat SBénko?
Přezdívka:
!!!blog!!! :
Newadí ti že tady nebudu každej den? :

Joooo dneska o5 na oddílu :-* :)

13. března 2010 v 12:41 | Já |  Kroužky
Joo dneska jsem šla o5 na oddíl :). Minule jsem nemohla a dneska správně ještě taky ne kvůli té hlavě a krku, ae co kašlu na tp už mě to nebolí a za koníky jsem prostě musela když už jsem je skoro dva týdny neviděla. Musela jsem se pořádně oblíct, takže jsem šla dneska ke koníkům navlečená jak nějakej sněhulák :D , takže to bylo strašný :D .
Jak jsem přišla šla jsem za Lorčou a za Ikarem :). Jak se rozdělovalo čištění tak jsem dostala Loretkuuu ♥ :), a ještě jsem musela paní Evě říct proč jsem tu minule nebyla a že správně jsem tu neměla být i dneska kvůli tomu krku a hlavě, no a tak mi řekla že dobře a že mi dneska dá nějakého lehčího koně . No z toho jsem moc šťastná nebyla, já mám rači složitější koníky :). Takžew jsem dostala Farga. Předemnou na něm jela holka co neumí skoro jezdit no děs, takže Fargo se parádně flákal a ani paní Eva už na to neměla nrvy ji pořád napomínat. Potom mi řekla, že aspoň já ho rozjedu, že pod dobrými jezdci jezdí dobře a že ho mám prej probudeit. Tak fain šla jsem jezdit já a to už se hošánek takhle naflákal. Já jsem si ho pořádně rozjela že jel pěkně rychle :). Jezdili jsme krok, klus,cval a různé jízdárenské cviky a jedzili jsme zase na louce, protože je zase sníh :-/...chjo ať už roztaje a už ať nenapadne :-/

Promiňteeee :'(...

12. března 2010 v 19:21 | Já |  Něco o mně
Mocka se omlouvám SBínečkům :(, že tady teď tak často nejsem :( a že u SBénků nepíšu každý den komenty :'( , jenže mě to teď prostě na ten počítač vůbec neláká a mám teď plno jiných věcí co dělat :-/ , takže mi promiňte ae od pondělí do pátku se zde nebudu ukazovat tak často :( . Vím že tím pádem už nebudu tak dobré SBínko jako jsem u některých kdysi byla , jenže jsem zjistila že blog není všechno a že realita je mnohem lepší . Ae o víkendu tady budu (teda pokud nebudu zrovna na koních) , přes týden taky ke SBénkám budu chodit ae asi nebude každej den koment no :(. Tak to jen abyjste věděli a já teď jdu s psíkem a pak se jdu koukat na telku tak pp, a nezlobte se :( , ae teďka mám mnohme lepší prospěch, kterej si nechci skazit a plno dalších věcí .