Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Únor 2010

Jistě jste si všimli.....

28. února 2010 v 18:47 | Já |  Něco o mně
Áno :), jistě jste si všimli new dessu :).
Mě se teda moc líbí (vím že samochvála smrdí) ae prostě já jsem nebyla až do teď se svími designy spokojená, a dneska jsem si tak hrála v photofiltru a vytvořila jsem tento design :). Sice s nastavením jsem měla problém a proto moc děkuji Jingas-lin že mi s tím pomohla (no nastavila mi ho celej :D ), ae jinak jsem tento dess dělala já :). Jo a etě bych se vás chtěla zeptat, jak se vám zobrazuje, protože už mi tu někdo napsala že nějak nesedí ae podle mě sedí dobře, teda pokud nemáte trošku menší obrazovku jako já, takže aby jste ho viděli celej musíte si to trošku posunout, ae jinak si myslim že sedí dobře :). Jinak dneska už ke SBénkům asi nestihnu zajít protože jsem předchvílí dorazila od koníků :) a jsem staršně utahaná.

No prostě BEST oddíl :) ♥

27. února 2010 v 18:38 | Já |  Kroužky
No dneska jsme tedy měli oddíl přesunut na půl 3, což mi vůbec nevadilo, aspoň jsem se mohla vyspat xD.
Jak jsem přišla tak jsem v podstatě přišla jen tak tak jak už se říkali koníci na čištění ae na to už jsem tam byla. Nejezdili všichni koníci, aby si oddychly po závodech. Paní Eva se zeptala jedné hokky co umí hodně dobře jezdit koho by si vybrala: Bastyho, Tiaru nebo Ikara a ona řekla že Tiaru, protože ji má nejrači a potom se zeptala mě a já upe čuměla, protože tak dobrej jezdec podle mě nejsem a čuměla jsem proto protože tito tři koně jsou buď mladí nebo Tiara po hříběti dost temperamentní. Já teda řekla, že Ikara, kterého mi potom dala i paní Eva ještě s Basiou na čištění :), Byal jsem mocka ráda, protože Ikar je prostě zlato :) (ae né větší než Lorušinka :D ). Já mu čistila kopyta, protože ta holkja co čistila semnou nechtěla a pak jsem ho i nauzdila. Tdea řeknu vám ten je ae velkej :D sem si musela stoupnout na špičky :D.

Moooooc plosííííím :)

27. února 2010 v 14:30 | Já |  Něco o mně
Tento článek je přednastven, protože právě teď už nejspíš čistím nějakého koníka :).

Ae chtěla bych vás poprosit jestli byjste mi nedali hlásek Tady jsem tam jako Delleloret s českým teplokrevníkem.

Za každý hlásek vám budu moc vděčná a když napíšete tak vám hlásek kdykoli ráda oplatím :)


Hmmm no tak zase nic :'(

27. února 2010 v 9:35 | Já |  Něco o mně
No takže jsem dneska na ty závody kouknout nejela :'(. A proč? Protože jsem zase naštvala mamku a abych mohla jít odpoledne aspoň na oddíl na kterej se moooocka těším :), tak musím jít uklidit pokoj a povysávat obívák, takže dneska se pokusím oběhnout všechna SBénka ae bohužel se skopčeným komentářem, tak se prosím nezlobte :(. Každopádně doufám že se počasí venku trošku zlepší abych mohla koníky pěkně vyfotit a abych třeba mohla udělat i nějaké video :). každopádně fotit budu ae pokud bude tak jak je teď škaredě a prší) tak fotky budou stát za nic a bude jich rozhodně méně :(. No nic tak já jdu ke SBénkům a pak se vrhnu na to uklízení abych mohla jít na oddíl :) pp _♥_ Delleloret_♥_

Co vás čeká? xD

26. února 2010 v 15:54 | Já |  Něco o mně
1.No thákže dneska ae nejspíš až k večeru oběhnu SBénka.
2.Potom tadysnad přibude nějakej článeček ae to etě vůbec nwm jakej :D.
3. Zítra zde asi moc nebudu, protože hnedka ráno se jedu kouknout s kámoškama z koní do na závody kde pojedou i naši koníci :), takže jim pojedem fandit :) hlavně Lorincee ♥ :). No a jak přijedem tak kolem 13 nebo 14 hodiny tak pak zase hnedka poletím na koníky na oddíl, který máme zítra vůli závodům řeložený na půl 3 :) takže to se tadyasi taky ko neoběvím. Každopádně se ae potom můžete tešit na zával fotek :D kterých počítám bude dooost :) a uvidím třeba i nějaké video :). Ae nejspíš to sem hodím až v neděli ráno, protože odpoledne o5 půjdu na službu ke koníkům :)
Tak to je jen aby jste věděli, že se zde zítra moc neoběvím :(....ae dneska tady ještě budu :)

Jen thááák xD

25. února 2010 v 16:41 | Já |  Něco o mně
No jen jsem vám tady chtěla napsat, že příští týden máme jarňáky :) *yaho* , se upe moc těším :), a taky bych nechtěla zase celé prázky prosedět u kompu, a tak tady příštítý týden moc článků nečekejte. Samozřejmě že SBénka obíhat budu ,ae asi ne každý den a na blog článečky taky budou přibývat ae taky ne každej den. No snad toi newa AE PLATÍ TO JEN PRO PŘÍŠTÍ TÝDEN. No taky bych se chtěla o prázkách zbatvit mého strachu z bruslí, na které se bojím vlést po minulém roku co jsem si na nich málem rozmlátila držku :D, no a pokud by to šlo tak bych taky ještě i mimo ježdění na koníkách, což pro mě zůstane vždy na prvním místě chtěla jezdit na rampách :D, no ae to jsou jen takové plány co bych chtěla, protože se to dcla bojim :D. Už jsem na rampách chtěla jezdit kdysi ae na skejtu, což mi teda vůbec nešlo se ani na tom skejtu udržet, takže z toho sešlo, ae to bylo tak před 3 rokama no a teď bych to chtěla skusit s in-linama :D...No uvidíme :D
Teď jdu oběhnout SBénka :)

Prví pomoc pro pejska :)

24. února 2010 v 17:53 | Já |  Něco málo co vím o koních nebo o jezdeckých sportech:-)
Jo tento článek se sice koníků ale vůbec netýká, ale mezi koňáky se najde taky spousta pejskařů a i když mají třeba blog o koních tak k pejskům mají také blízko :), a myslím si že tento článek bude užitečný :), nebo se možná aspoň dozvíte něco new :). Každopádně jste mi psali, že by jste to tady chtěli :)


Njn...

23. února 2010 v 14:42 | Já |  Něco o mně
Njn o5 jsem změnila design.
Moc se mi teda nelíbí :D , jediné co se mi na něm možná líbí jsou ty barvy, podle mě k sobě dcla sedí :) , ae jinak ten dess stojí zase za ho... :D .
Jinak co tady dneska můžete čekat? :
1. No každopádně asi 4. díl komixu Horses are my life , nwm přesně ještě v kolik ho sem dám ,protože bych chtěla jít dneska ven, protože jsem dneska byla u doktorky s tím krekm jak jsem spadla a ona řekla že to bude dobrý a ani límec jsem prozatím nedostala "uff" a dala mi na to jen nějakou mastičku která mi to trošku uvolní a nebude to tak bolet...zatím dcla funguje :D , takže asi pofrčím zachvíli veeen :) :D.
2. No a pak už toho asi více nestihnu :D.....

Jen tak...

22. února 2010 v 16:18 | Já |  Něco o mně
Klik na c. č.

Vyhodnocení zápisu SB!

21. února 2010 v 8:27 | Já |  Něco o mně
Doufám,že se na mě SBénka která vymažu nebudou zlobit, ae prostě se nezapsala a to tady byl zápis dcla dooost dlouho! A ještě ke všemu jsem na to skoro v každém článku upozorňovala!

Oddíl 20.2. 2010

20. února 2010 v 13:42 | Já |  Kroužky
Prosím všechna SBénka aby si to přečetli, protože to bude MOŽNÁ důvod, proč se zde ani příští týden neoběvím :'(

Změna designu

18. února 2010 v 16:56 | Já |  Něco o mně
No tak jsem změnila design.
Je naprosto příšerný a tak zde nebude dlouho. Změnila jsem ho jen proto aby tady nebyl pořád jeden a ten samí design, a taky proto že jak se vrátím, tak tolik času na nějaké piplání se s designem mít nebudu. Teď jsem ho taky tak moc neměla, takže design je naprosto příšerný. No ae tak týden dva zde bude muset vydržet. Obědnala bych si u někoho design, aby tento blog byl hezký, ae to jsem si ještě nikdy od nikoho nenechala udělat, a i když by můj blog určitě vypadal líp, tak mám větší radost, když si ho udělám sama, i když je většinou strašněj :D.

No jinak tady máte ještě odkaz na ten zápis SB Tady, jak jsem řekla je dost důležitej, prostě kdo se nezapíše okamžitě mažu, ať už je to SBénko, jak dobrý chce!

Jinak dnes ke SBénkům už asi nestihnu zajít, je totiž ještě stále pozastaveno a tak u kompu nechci trávit moc času.
Tohle je Happyk ↑, na něm jsem jela v sobotu :)

Jen na skok s připomenutím!

17. února 2010 v 17:01 | Já |  Něco o mně
Jsem tady jen na skok, protože jak víte až do neděle je pozastaveno a budu mazat všechna SB co se do zápisu nezapíšou! Takže ť už to budou super SBénka apod. tak prostě tento zápis je pro mě velmi důležitý a myslím si že kdo chce být i nadále mé SB, tak není těžké vyplnit přezdívku a blog.
!!!!!!JE TO ČLÁNEK UPE POSLEDNÍ NA TÉTO STRÁNCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ↓↓↓↓
Jinak děkuji těm kteří se už zapsali :)
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Moje první video....takže není nic moc :-/ :D

16. února 2010 v 17:25 | Já |  videa

Tak tohle je mé první video, takže se prosím nedivte tomu že tam u videa je k písničce i komentář, od kámošky která to natáčela :D. Jo a to jak tam mám ty kontra ve cvalu, tak toho si taky nevšímejte :D, je to sice jen u Lorči a pak jsem si to hnedka změnila, ae ono se mi to tam video nevlezlo celé nwm proč, takže to tam není vidět. Jo a jak tam mám já a HappyHorse, tak to je ten koník, na kterém jsem jela teď v sobotu, ae video je trošku asi o 3 týdny starší, je to ten bývalí dostihák :).
Jinak je zatím pořád pozastevno :( až do neděle

Lol :D, no ono to prostě nejde :-D

15. února 2010 v 16:08 | Já |  Něco o mně
Jojo, závislák se hold své závisti jen tak lehce nezbaví :D.
No a tak POZASTEVNO bude už asi jen do neděle, protože to na kompu nebudu moct být vůbec, takže prosím omluvte mě z veškerých zápisů apod., protože se tady vůbec neoběvím mno :(. Děkuji SBénkům, která si mě nesmázla :).
A prosím zapište se do new zápisu! Tam ten ruším ,protože si ho asi hodně SBének nevšimla. Máte na to až do neděle, takže ještě dcla dost času :

Nick:

Blog:

Kují těm co se zapíšou a já už teď mizím až do neděle :P tak pp :) a mějte se :)

Moc mě to mrzí ae jinak to opravdu nejde :(

13. února 2010 v 19:27 | Já |  Něco o mně
No takže, uvažuji a konci s blogem!
Nwm proč ae poslední dobou mě to nějak přestává bavit, jo sice návštěvku mám doboru, komenty mi taky přibývaj, jenže já si až teď uvědomuju jak moc jsem na tom všem závislá :-(, což není dobrý. Na blog bych se chtěla vrátit ae plně asi až kolem 20.3. kdy bude mít blg narozeniny. To udělám i párty a pokud si mě SBénak vymažou :'(, což by mě moc mrzelo, tak i nábor new SBének. Byla bych vám mooc vděčná kdyby jste si mě SBénak nemazli, protože jste prostě super, ae určo vás pochopím, když nebudete chtít mít SBénko, které skoro měsíc nebude " v provozu".
Ae aby tady aspoň něco bylo tak, každou sobotu oběhnu SBénka a hodím sem photečky a článeček jak bylo na oddílu, aby tento blog nebyl úplně vypadlej z provozu. No a potom až se vrátím tak to tady zase rozjdeu :), ae teď prostě už jen každou sobotu odpoledne :(.
Vážně se moc omlouvám ae ono to už vážně není normální, být na blogování tak závislej, když blog má být jen taková radost a ne povinost což pro mě je to momentálně spíš asi ta druhá možnost, protože dělám vše proto abych, hlavně u mích nejlepších SBének byla pořád nejlepší.
Tak plsky kdyžtak písněte tady pod článek jestli si mě smažete nebo jestli si mě necháte v SBénkách :), určo se vrátím a pak budu pravidelné SBénko :), jen teď prostě potřebuju menší pauzu.

No plostě Best oddíl :)

13. února 2010 v 12:55 | Já |  Kroužky
No thákže dneska i včera jsem byla u koníků :). Dneska jsem čistila moe zlatíško veliké Lorušinkůů :) :-*, zase s nějakou holkou co s koníkama moc zacházet neumí, no a Lorča se vždycky na tu holku upe namčkala, že jí málem přimáčkla, tak jsem jí rači řekla, ať jde zamnou a ať ji když tak pořádně vyčistí hřívu. Potom se říkalo, kdo na kom jede a já jela v prvním lotu na Happykovi :). No to bylo teda něco, ještě ke včemu mě od včerejška bolí noha jak jsem kopla do spolužáka :D. Jezdili jsme kork,klus, cval a ve cvalu malí kruh, no to bylo teda něco, protože Happyk to semnou vždycky tak sekne že to je opravdu malí kruh ae až moc malí, já se ho vždycky snažím řídit na větší kruh ae nee on si prostě děla co chce. A proto aby byl na ježdění trochu lépe zvladatelný má jako jediný ve stáji ostré udidlo. Třeba i jak jsme cválali, tak ho nešlo vůbec zbrzdit do pomalejšího cvalu, takže semnou zas letěl jak o závod, njn bývalej dostiháček :). Ae jak tak semnou letěl tak potm zakopl a já si hnedka cválala na jeho krku :D, a že by ho to třeba aspoň trochu zbrzdilo? Ne to neee to jsme museli ještě zrychlit :D, no prostě dneska to bylo upe o džku, ještě se mi nějak uvolnila i přilba takže jsem neviděla ani na cestu :D. Potom jsme přešli do klusu, a všichni ti co necválali se měli zařadit a měli jsme už jen klusat, ae néééé Happykovi se přece nechtělo jenom klusat :D, takže mi tam škubal hlavou, dával ji nahoru a už jsem zase cválali, takže všichni museli přejít do kroku aby se Happyk uklidnil. N pak už to bylo supeer už pškně klusal, sice rychle a upe faině :). No a co vy a koníci?
Jiank photo :)...Photku Ikara mám jen jednu, protože se moc nechce nechat vyfotit :D, je to fakt upe obr a prej že ještěš poroste, je to mladej koník :) ae úplnej flegmoš :).

Mooocka plomiňteee :(

12. února 2010 v 15:33 | Já |  Něco o mně
Noo mocka se omluvám, ae dnesdka tady asi nic nepřibude a ke SBénkům asi taky nestihnu zajít :(. Jdu totiž na koníky kde budu až do večera a to už na komp asi nepůjdu, a zítra v 9 jdu taky na koníky takže pokud se tu v tomot týdnu oběvím tak nejdřív zítra odpoledne :(.
Moooc se omlouvám a připomínám ZÁPIS SB! NESTAČÍ NAPSAT ZAPISUJI SE JAK TO UDĚLALA NĚKTERÁ SBÉNKA, to mi totiž trochu připadá že moic nečtete mé články, vím že to je na trošku delší čas vyplnit nick. apod ae já si v tom chci udělat pořádek, takže i ti co se zapsali jen jako zapisuji se, tak vyplnit! JESTLI SE TADY ZÍTRA OBĚVÍM, TAK TA SBÉNKA CO SE NEZAPSALA MAŽU, PROTOŽE KE SBÉNKŮM CHCI CHODIT PRAVIDELNĚ A ČÍST SI JEJICH ČLÁNKY TAK JAK TO DĚLAJÍ ONI, AE U NĚKTERÝCH SI NEJSEM TAK JISTÁ, ŽE MÉ ČLÁNKY ČTOU :(. No nic to by bxylo asi tak vše tak pp, já letím za míma milofanýma koníkama :-* :)....Jo jinak je tam ten new koník a všichni říkali, že to bude vraník ,ae není no :(, ae i tak je krásnej :), viděla jsem ho na fotce :)