Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Leden 2010

Tak co říkáte?

31. ledna 2010 v 17:40 | Já |  Něco o mně
Ahojte :).
Tak jsem se teď vrátila od koníků a jsem upe vymrzlá. Jen jsem se vás chtěla zeptat jaký máte na tento design názor? Mě by se dcla líbil kdybych tam udělala pár věcí jinak, protože něco tam vůbec nesedí :-/ :(, pokusím se ho zítra nějak spravit. Tak plsky pište komentíky co si o něm myslíte vy.
Jinak dneska na koních jsem neměla foťák a tak jsem nemohla fotit :(, no tak snad příště :)


18:33 ........Dess jsem už trochu poupravovala a pořád to sice žádná sláva není ae co už no tak týden dva tady bude muset vydržet :-D
Tohle je photka ze včerejška :) ↑ kterou jsem vám tady myslím že nedala, je na ní Julie a Flér, která chce Julču zrovna kopnout, trošku to tam jde vidět ae né moc :(...njn mám hold pmalej foťák a je to trochu mázlé, portože jsem měla zmalžený oběktiv
!!!!!!!!!!!!!!!FOTO NEKOPÍROVAT!!!!!!!!!!!!!!!

Dneska

31. ledna 2010 v 10:31 | Já |  Něco o mně
Dneska tady můžete čekat o5 new design, portože s tímto nejsem moc spokojená, je takoví až moc jednoduchý, takže se SNAD pokusím vymslet něco new.
Jinak dneska se tady asi moc neoběvím, protože něco okolo 12 půjdu zase na koníky♥ :). Možná vám sem přednastvím nějakej článek ještě uwidím :). Tak zatím pp :), jdu přemýšlet nad tím designem :)
_♥_Delleloret_♥_

.......DESIGN SE JAKSI NEPOVED MNO :D, AE UŽ NEMÁM ČAS NA JINÝ TAKŽE TU BUDE MUSET VYDRŽET :(

Supeeeeer oddíl :)+ Foto+úkol do soutěže+ PROSBA :(

30. ledna 2010 v 14:29 | Já |  Kroužky
Dneska jak už víte jsem byla na oddílu :). Čistila jsem Bastiena♥ :), a jezdila ve 2.lotu na Loretě♥ :) :-*. Takže to bylo upe supeeeer :). Jezdili jsme kork,klus,cval :) a musím vám říct, že to teda bylo něco :D. Když jsme cválali napoprvé tak jsem měla kontra, takže jsem musela Lorču zbrzdit, což teda vůbec nešlo, ae stejně jsme měli potom kontra i když jsem to nachvíli přehodila, tak pak o5 byli kontra :D. No pak jsem se šla zařadit do řady a pak už cválali všichni nejdnou, a to už jsme kontra neměli :). No byla to teda fakt rychlost, jsem uep čuměla kam tak ta Lorča žene, a i když jsem se jí snažila brzdit, nějak to nešlo. Ještě jak potom viděla že Bastien hodil kozla a že Bazalka, tak jede jak na pony dostizích tak to už byl fakt konec :D. Vytáhla mi oteže a jela jak o závod :D až jsem si v jednu chcíli říkala že se asi neudržím a spadnu :D. Ae potom měli všichni brzdit, jak trenérka viděla jak skoro všichni blbnou, tak jsem přešli do kroku a pak zase do cvalu a to už bylo super :), i když pořád rychlí ae už né tak :). Pak se krokovalo a potom jsem šla Lorču odsedlat :). Vybrala jsem jí z kopyt ten zmrzlej sníh, hodila na ní odpocku, trošku jsem jí přejela spěnky hadrem a dala jí napít a potm až trochu uschla (no úplně uschla) tak jsem jí šla dát na pastvu :).....No a fotila jsem samozřejmě :)
FOTO!

Momentálně jsem na koních! :)

30. ledna 2010 v 9:00 | Já |  Něco o mně
Nooo, tákže nadpis mluví za vše!
Tento článek je přednastavený a mě práve přesně na minutu i na sekundu :D začíná oddíl :). Snad jsem si s sebou vzala phoťák abych vám něco vyfotila:), portože včera i když jsem byla na pomáhání u koníků, tak jsem na foťák upe zapoměla takže jsem nic nevyfotila a koníci jak na potvoru na pastvě běhali, blbi stavěli se na zadní atd. To dokáže naštvat, protože to by byly upe supeeer fotečky a vsadím se že na oddílu zase budou jenom stát a dívat se, jo maximálně mi uhnou z oběktivu :-D. No tak se mějte a já hned co se vrátím z koníků (snad celá) tak oběhnu super SBénka :) a hodím sem článeček jak bylo na koních :)+ snad ty photky :)

Koňské zuby

29. ledna 2010 v 12:48 | Já |  Něco málo co vím o koních nebo o jezdeckých sportech:-)
Snad všechno přečtete :).....pokud ne tak písněte :)
A je asi o5 vidět že jsem to kreslila já :D, takže se nedivta že to vypadá strašně :D

POKUD CHCEŠ KOPÍROVAT TAK POUZE S MOJÍ FUNKČNÍ KLIKAČKOU!

Já to mám zase ze starých zásob, jak jsem měla jít na tu veterinu, kde mě mamka nepustila :'(, jak jsem si opisovala všelijaký věci co se týkali koní apod. Mám nakreselnou i na velkým papíře první pomoc pro psa :)....pokud budete chtít taky vám to tady můžu někdy dát, i když to není o koních ae pejsci jsou taky supeer, no kdyžtak písněte jestli to tady mám někdy dát :). Jinak to mám myslím že zase z knížky Koňský doktor na návštěvě :). Pokud se zajímáte o různý nemoci koní apod. tak můžu vřele doporučit, je sice dcla hrubá ae já ji četla nejmíň 3x.

Další kolo Fotografické soutěže :)

29. ledna 2010 v 11:33 | Já |  Soutěže:-D
No píšu tento článek narychlo, a tak už nwm jaké to bylo kolo soutěže tak proto je v nadpisu další :-D

O5 vás mocinky mooooc prosím

29. ledna 2010 v 9:45 | Já |  Něco o mně
Zase vás moooc prosím, dostala jsem se s Betynkou do 3 kola a mooooc bych si přála tuto soutěž vyhrát. Kdyby tam nešlo o Betyšku tak bych to sem asi ani nepsala, ae jsem s ní poprvé v soztěži a tak bych si to moooooc přála. Pokud byjste byli tak hodní a hlásli pro ni byla bych vám moooooc vděčná :). Hlasovat můžete Tady

Prosím přihlašte se :)

28. ledna 2010 v 18:51 | Já |  Něco o mně
Jsem v jedné soutěži kde se fotí :), ae je tam přihlášeno málo lidí jenom 2 :(. Tak vás moooc prosím jestli vás baví focení tak jestli byjste se nepřihlásili do této soutěže: Tadyyy :)
Já už jsem tam poslala i photku tuhle:
1. úkol je totiž vyfotit koníka z jeho hřbetu

Něco málo o mě a ježdění :)

28. ledna 2010 v 15:37 | Já |  Něco o mně
Newím jestli jsem vám sem někdy něco takového psala, tak vám sem napíšu jak jsem se vlastně ke koním♥ dostala :)

Co vás dneska možná čeká?

27. ledna 2010 v 16:11 | Já |  Něco o mně
Seš zvědavá/ý?.....tak klikni na C.Č. :D

Mooooc vás prosííím

26. ledna 2010 v 17:05 | Já |  Něco o mně
Moooc vás všechny prosím abyjste mi dali hlásek :)....No není to ani tak hlásek pro mě jako spíš pro mého pejska :), se kterým jsem poprvé v soutěži :), tak pokud se vám líbí budu ráda když hlásnete a budu vám za to moooc vděčná :). Hlasovat kdyžtak můžete Tady pro Bety :). Kdyžtak písněte a já vám hlásek kdykoli oplatím :)
Pro všechny co pro mě hlásnou :)

Návod jak na blikací obrázek v PFS

26. ledna 2010 v 16:16 | Já |  Třpytivé nápisy atd.
Podle tohoto návodu vám může vzniknout něco takového:
Ae samozřejmě že i mnohem plno hezčích věcí:), já teprve začínám :)....Jinak Návod najdeš pod perexem :)

Ahojte SBénka :) a všichni návštěvníci mého blog :)

25. ledna 2010 v 17:07 | Já |  Něco o mně
Ahojte Všichni :) !
Jen se vám chci dneska omluvit, že asi nenapíšu ke každému SBénku komnetář ae to neznamená že se nakouknu na váš blog. To ne! Na vašich blogách jsem byla akorát prostě ke všem nestihnu písnout koment :(. A důvod? Škola a ještě si u mě obědnali design, který už mám jeden hotoví pro Darlos :), tak potom písni jestli ho budeš chtít dám ho sem do článke :) a ještě si u mě obědnala i Bety, které ho udělám hned co mi pošle jakoby předlohu jak by ho asi tak chtěla :), takže ten design taky udělám :). No to sem vám jen chtěla říct aby jste se nezlobili :(, protože zítra to bude možná to samí :(, a tak vás prosím ať sem taky chodíte, já na váš blog chodím ae jenom se kouknu nějaký článečky rychle přelitím očima a kouknu k dalšímu SBénku abych stihla všechny :). Jinak jste si asi všimli toho blikacího obrázku co mám u tohoto článku :), prosím abyjste ho nekopírovali, protože je to moje tvorba xD, i když to vypadá děsně ae na první pokus dcla dobrý :D. Kdyžtak vám sem někdy hodím návod jak na to protože k tomu nepotřebujete žádnej profram na dělání animaček ae jen PFS :). No nic tak já letím pp _♥_Delleloret_♥_

Anatomie kostry koně

24. ledna 2010 v 11:22 | Já |  Něco málo co vím o koních nebo o jezdeckých sportech:-)
1. Nosní kost
2. Čelist
3. Lopatka
4. Pažní kost
5. Vřetení kost
6. Karpální kloub (koleno)
7. Hlezení kost
8. Spěnková kost
9. Korunková kost
10. Kopytní kost
11. Sezamské kosti
12. Záprstní kosti
13. Steheněholenní kloub
14. Holení kost
15. Nárt
16. Lýtková zanártní kost
17. Lýtková kost
18. Stehení kost
19. Kyčelní kost
20. Bederní obratle (6).....a křížová kost
21. Hrudní obratle
22. Krční obratle (7)
23. Axis (čepovec)
24. Atlas (nosič)

Je asi vidět že jsem to kreslila já, takže kvalita obrázku není moc vysoká, ae podle mě to jde přibližne kde co je poznat :), tak snad tento článek není na nic :).

POKUD CHCEŠ KOPÍROVAT TAK POUZE S MOJÍ FUNKČNÍ KLIKAČKOU!


.....já to mám ještě ze strých zásob jak jsem si opisovala, všechny různý nemoci koní atd. jen aby mě mamka pustila na veterinu, kde by mě klidně vzali, protože jsem se kvůli tomu i dost učila, ae nakonec mě tam mamka nepustila, prtoože to bylo daleko a ona mě nechtěla dát na intr. Jiak to mám myslím, že z kníkžy Koňský doktor na návštěvě

Jak to vypadá s potkanem?

24. ledna 2010 v 10:31 | Já |  Něco o mně
No, tak asi všichni víte (pokud čtete mé články), že jsem chtěla potkana. Ae jak jsem na to mamku přemlouvala,tak mi řekla že NE! Jenže já ho prostě chci a nejlíp třena i dva xD. A tak jsme našla na netu fotku kde jsou vyfocení 2 potkani na skoro stejným gauči co máme mi akorát že mi ho máme trošku světlejší ae mamce jsem řekla že jsem to fitla proti světlu, takže na té fotce je to tmavší xD. No a ona mi to uvěřila, a jak jsem včera odjela do kina, tak hledala potkany po bytě xD. Nic nenašla, takže super :)...jak by taky mohla že když je ještě nemám doma, protože musím počkat až trošku vyrostou teď jsou ještě u maminky (což moje mamka newí :D). Ae každopádně jak je najde až je budu mít tak už s tím nic neuděla, protže si bude myslet že už je mám dost dlouho :D, zatím je totiž viděla jen na fotce, kterou jsem já nefotila a je ni našla na netu xD. Tady je ukázka phota co bylo na tom netu xD :

Supeeeeeer oddíl :)+ o5 photooo :)

23. ledna 2010 v 14:11 | Já |  Kroužky
Ták, dneska vám se m napíše jen ve skratce :), protože jdu zachvíli do kina, tak se plsky nezlobte že se tady už asi dneska nezastavím :(.
Dneska to bylo super :). Sice nás neměla paní Eva ae paní Kamila, a ta nám řekla ať si dem vybrat koho chcem na čištění:). Já okamžitě letěla k Loretě :-*, ae musela jsem si sebou vzít new holku co s koňma neumí a vše ji vysvětlit :), no Lorča sice dělala ksychtíka atd. ae jinak byla v klidu, ta holka se spíš trochu bála jak jsem ji dotahovala sedlo a Lorča začala kousat box xD. No potom se říkalo kdo na kom jede a já jela v 2. lotu na Julii (tu snad už znáte :), teď jsem její dcla častý jezdec xD-poník, kdyby někdo nevěděl), ae ještě jsem šla jakoby v prvním lotu vykrokovat moe "miminko" Loretku :-*. Pak jsem už šla na Julii :). No o5 byla sranda :D, v klusu pokud jsme před sebou neměli koně tak se Julince absolutně nechtělo :D, takže to byla dcla tlačka ae jakmile byl před námi kůň měla jsem co dělat abych ji udržela :D. To ve cvalu to bylo něco jinýho, Julie i když nikoho před sebou neměla tak letěla jak o závod a bylo to upe supeer :), hlavně stehení sed ve calu :)...no na poníkovi je to trochu jiný než na velkým kone ae byla to sranda xD, a faině se na ní dělá malí kruh ve cvalu :). No a zase jsem na ní dneska málem spadla, protože jsem měla jeden delší třmen a jak jsem cválala tak mi vypad, tak jsem Julii brzdila ae ona teda nebrzdila vůbec xD, tak jsem se chytla i za sedlo a ten třmen jsem ve cvalu narvala spátky :D, takže jsem nespadla a cválala dál :).....no bylo to upe supeeeer :)..... No a co vy a koníci?
A teď photo:

No hrůza!!!

22. ledna 2010 v 15:50 | Já |  Něco o mně
Juj!
Dneska jsme měli ve škole kompy a málem jsem se zhrozila když jsem najela na svůj blog :-O.
Ten design je úplně strašnej pokud máte velký monitor. Ve škole máme o něco větší plochu než mám já doma, takže se mi to ve škole oběvilo úplně strašně :-/. Doma mi to krásně sedí a ve škole ne :(. Takže tento dess musí jít okamžitě pryč a rozhodla jsem se vrátit ke straým sice už okoukaným mí designům, takže dneska se tady oběví new dess, který tady ovšem taky nebude nějak moc dlouho než vymyslím něco new :)
****************************************************
Noo thák dneska asi žádný new dess nebude,protože ty co jsem vytvořila byly ještě horší než tento xD, takže pokusím se ho udělt buď zítra, nebo pozítří ještě uvidím :)
Náhled mích dnes vytvořených dessů:

Článek SKORO na nic xD

21. ledna 2010 v 16:11 | Já |  Něco o mně
Ahojte všichni :)
.....No thákže vám napíšu co jsem dnes už udělala nebo co chystám xD :). Thákže jsem byla u mích úplně nejlepších SBének a napsala koment :) (takže komuse dnes na blogu odemě oběvil koment je upe nejlepší SBénko). No a teď ještě k designu: Chtěla bych se vás zeptat jak se vám zobrazuje, protože někomu se to zobrazuje třeba s jinou barvou okrajů a tak bych vás chtěla poprosit jestli byjste mi to nenapsali do komentáře. Jinak se budu pokoušet hrát si dál v photofiltru a udělat nějakej hezkej dess :), což je teď dcla nemožné:
1. Vůbec nemám nápady (MOOOC VÁS PROSÍM PIŠTE DO KOMNETŮ V JAKÝCH BARVÁCH BYJSTE HO CHTĚLI)
2. Nemám moc času, protože jsem jaksi podcenila školu a to z čeho jsem měla relativně dobrý známky jsem skazila,protože jsem se učila do předmětů, kde ty známky byly strašný :-/, takže se omlouvám jestli tady moc nebudu (snad chápete,že když jsem na základce byla zvykla spíš na ¨1.2, občas nějaké trojky, tak že teď se asi nemůžu spokojit se 4 :-O :(....no mě by to tak ani newadilo :D (jakože vadilo ae co už mno) ae ono to spíš dost vadí rodičům :D a já osobně taky nechci mít 4, které asi budu mít tři, což mě upe štve protože se s tím už nedá nic dělat :'(

A je to! xD

20. ledna 2010 v 19:23 | Já |  Něco o mně
Mno thákže dneska jsem udělala úplnou rekonstrukci blogu!
....o5 se mi tento dess nelíbí :(, já už fakt nwm, poslední dobou se mi v grafice vůbec nedaří, nemám ani žádné nápady, prostě nic :-/, budu se snžit,aby tento design tady nestaršil dlouho ae uvidím ještě podle času :). Tak doufám, že i když tady není nějakej super design sem budete chodit rádi :) a já slibuji že se pokusím udělat jiný dess (snad hezčí). No kdyžtak pište co si o něm myslíte vy

Ahoooooooooojte :D

20. ledna 2010 v 16:41 | Já |  Něco o mně
No ahoooojte všichnííí :) xD Jak se máte? No u mě to dcla jde protože mamku až příde z práce chci překecat aby mi dovolila potkana ♥, tak mi plsky držte palce ať mi to dovolí :). Jinak dneska oběhnu SBénka co mě taky obíhaj pravidelně, skusím udělat nějaký new dess, no a stejne jako kOnik bych se vás chtěla zeptat v jakých barvách by se vám design líbil :)....jinak už umím dělat ty dessy s těma okrajema :), takže mooooc děkuji kOnik :), opravdu moooc mi pomohla :) kdyžtak se kouknětet co jsem včera večer jen tak narychlo vytvořila :D http://zkouskoviblog.blog.cz/ akorát nwm co mám udělat aby se ten dess neoběvoval i na stránce :-/, newíte někdo?.....Jo a etě sem se vás chtěla zeptat jestli se vám na blogu jak píšete článek taky neoběvuje ta lišta kde se dávaj odkazy,vkládaj obrázky, mění se velikost písma atd., mě se totiž neoběvuje :(