Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Prosinec 2009

Mooooc vám všem děkujůůůů :)

31. prosince 2009 v 9:41 | Já |  Něco o mně
Všem návštěvníkům mého blogu mooooc děkuji :).....A za co? Zak super návštěvnost :)
Předpředevčírem u mě bylo 54 lidí
Předevčírem 51 lidí :)
A včera 63 lidí :)
VŠEM NÁVŠTĚVNÍKŮM MÉHO BLOGU MOOOOC DĚKUJÍÍÍ :)

Photkyyy :) :D

30. prosince 2009 v 15:27 | Já |  Něco o mně
Click na c.č. :)

Konkurz

29. prosince 2009 v 17:29 | Já |  Soutěže:-D
Jelikož jsem udělala fotografickou soutěž, která nebude na shánění hlásků, tak jsem se rozhodla udělat konkurz na "porotce".
Porotci budou 3+ ještě já, takže dohromady budou photky hodnoti 4 lidi :)
Ták a kdo má zájem být porotce (samozřejmě že porotce nemůžou být soutěžící :D ) tak ať vyplní tohle:
Fotíš? :
Jaký máš mail (abych ti mohla photky vždycky poslat a ty abys mi je potom přeposlal/a z5 i s komentáři):
BERU PRVNÍ 3 PŘIHLÁŠENÉ "POROTCE" :)

1. úkol Fotogarfické soutěže! :)

29. prosince 2009 v 16:07 | Já |  Soutěže:-D
ÚČASTNÍCI:
1. Konik
2. Inulík a Wendulík
3. Carinka*Pajuška
4. Charliess
5. Johana
6. Najki
7. Horsenky-blond
8. LucinQa
9. Terry*
NO A JESTLI CHCETE VĚDĚT JAKÝ JE VÁŠ ÚKOL :) KLIKNĚTĚ NA C.Č.

!Soutěž! :)

28. prosince 2009 v 15:41 | Já |  Soutěže:-D
Rozhodla jsem se idělat fotografickou soutěž :)
Vždycky vám zadám vyfotit nějaké zvířátko (buď koně, psa nebo kočku.....nebo jakékoli vaše domácí zvířátko-to bude záležet na tom kdo co doma má za domácího mazlíčka :) ). Já vám sem někdy taky dám fotku co jsem vyfotila já na dané téma. A fotku si potom každý sám nějak graficky upraví :) ....ae není to podmínkou :). Takže budu ráda když se vás přihlásí co nejvíc :)
1. Přezdívka a blog
2. Čím budeš fotit?

A TO JE VŠE :).....A MOOOC VÁS VŠECHNY PROSÍM ABYSTE POD TENTO ČLÁNEK NEPSALI ŽÁDNÉ JINÉ KOMENTÁŘE NEŽ JEN PŘIHLÁŠKU, OSTATNÍ KOMENTY PLS PIŠTE POD ČLÁNEK POD TÍMTO :)

Photky ze včerejšího pomáhání u koní:)

28. prosince 2009 v 10:09 | Já |  Něco o mně
Včera jsem byla pomáhat u koní a něco jsem vyfotila :), není toho sice moc, protože jsem narychlo fotila jak jsem ke koníkům šla a potom jak už byla práce hotová tak už bylo na nějaký focení tma takže nic nešlo vidět :(

Totální rekonstrukce!

27. prosince 2009 v 11:48 | Já |  Něco o mně
Tákže jsem se rozhodla že udělám úplnou rekonstrukci blogu!
Samozřejmě že teď asi ne úplně naráz (protože mám jakoby zaracha na kompa) ae postupně se změní design, menu a obsah v !SB! Jak asi některá SB ví byl zápis SB. Teď asi nikoho mazat nebudu ae budu mít SB rozdělená:
- Nejlepší SB které nechci nikdy ztratit (koment odemně na jejich blogu: minimálně 3x týdně)
-Dcla dobrý SB (koment odemně na jejich blogu: minimálně 2 x týdně)
-Zlepši se jinak tě vymažu! (koment odemně maximálně 2x týdně)
-Pozastavené blogy (tam moc komenty nepíšu ae na jejich blogy chodím a vždy koukám jestli už není náhodou odpozastaveno)

AE SAMOZŘEJMĚ ŽE NA VŠECHNY BLOGY (SB) ZAJDU KAŽDÝ DEN AE NENAPÍŠI POKAŽDÉ KOMENTÁŘ

A TY BLOGY CO MÁM V OSTATNÍCH ZAŘADÍM K NORMÁLNÍM SB, SICE BUDU PSÁT ŽE OBÍHÁM AE TEĎ U VŠECH SB SI VŽDYCKY PŘEČTU ČLÁNEK A PŘI OBÍHAČCE K NĚMU VŽDYCKY NĚCO NAPÍŠU (teda pokud jsem ho už nekomentovala). NĚKTERÁ SB TOTIŽ KTERÁ MÁM V OSTATNÍCH JSOU NA MÉM BLOGU ČASTĚJI NEŽ NORMÁLNÍ SB.
pp _♥_Delleloret_♥_

Dnešní oddíl :)+ photooo :D

26. prosince 2009 v 13:49 | Já |  Kroužky
Tákže dneska jsem šla o5 na oddíl :).
Šla jsem ještě pro kámošky takže jsme přišli o5 trošku pozdě mno :D ae co už :D. Čistila jsem Happyka :) a pak jsem šla za paní Kamilou se zeptat na kom jedu :). No mohla jsem si vybrat buď Happyka, Farga, Julču nebo Bazalku. Já jsem dloooouho uvažovala a pak sem řekla že Happyka ae pak jsem to etě změnila na Julii :D. No srandaa bylaaa :D. Jela jsem na ni ve druhém lotu a ta co na ni jela jako první tak řekla že je dneska upe tlačka (jakože jede pomalu :D). No co už no sice jela pomalu ae tak hrozný to nebylo, ve cvalu byla upe supeeeer :). Pak jsme ze cvalu přešli do kroku a ona furt spomalovala a šla jak kdyby spala :D a najednou jsme měli docvalu....tak jsem jí pobídla do cvalu a ona nic tak jsem ji pleskla byčíkem ona vyhodila a nacválala :). No naštěstí jsem jak vyhodila nespadla ae už moc nechybělo :D. Pak jsme šli krokovat (mám i photky ae jen z krokování, protože na ježdění se mi jaksi baterky vybily :D ae pak zas nachvíli šli). No byl to prostě super oddíl :).....jo a máme tam zase new koníka :) je mu 2,5 roku, je to valášek a jmenuje se Basty :) .
No a pod perexem jsou ty photkyyyy↓ :)..............

Vánoční dárkyy :)

25. prosince 2009 v 11:06 | Já |  Něco o mně
Taak a je po Vánocích :(, další budou zase až za rok :(.
No ae co už :), zase to uteče jako voda :). No a co jste dostali na Vánoce? Já dotala phoťák takže se těšte na photkyyy :), potom va polštáře s koňma :), sprchový gel, sprej, obal na foťák, balzám na rty a různý další kravinkyyy :D. Sice mě fakt mrzí že mi mamka nedovolila ten pronájem Lorči ae aspoň vám ji můžu vyfotiiit :). Jinak BLOG JE POŘÁD POZASTAVEN PROTOŽE MĚ MAMKA NECHCE POUŠTĚT NA POČÍTAČ, JELIKOŽ JSOU SVÁTKY....i teď jsem tady jen na rychlo aby mě mamka neviděla (řekla sem jí že tady uklízím :D)

Vánoční řetězák :)

24. prosince 2009 v 7:46 | Já |  Něco o mně
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Cawky :)→ Ahoooj :)

Jak pak se dneska máš? → No jsou přece Vánoce takže upe nejlíííp :) ...(teda doufám,že to tak bude, protože tento článek je přednastaven)
Sou o favorito
Pečete doma cukroví? → Jj :)
Prosíííím :-) *235*
Co si přeješ na Vánoce? → no pronájem Lorči♥ (což mamka nece dovolit :'( ), Phoťák (aby jste tady už konešně mohli mít více photeeek :) ), žehličku na vlasy a potom etě nějaký to oblečení :)
Jo! *2248*
Myslíš že dostaneš to co si přeješ?→ no něco z toho co chci tak jo ae něco nee např. ten pronájem Lorči (to co jsem si nejvíc přála)
Růžovej... *1733*Pokud už sis dárky rozbalila copak jsi dostala od Ježíška :D ? → jooo tak to etě nwm :D (článek je přednastevn skoro o týden dřív :D )
Ham ham *199*
Budeš se dívat večer na telku? Pokud ano tak na co? → jj buduu Tři oříšky pro Popelku si nesmím nechat ujít :D
Jedu *167*
Budeš/Byla jsi o Vánocích na počítači? → no právě že nebudu a tak je tento článek přednastaven :D
Mrkvička :P *1736*
A co zvířátka nezapoměla jsi na ně na Vánoce? → nn nezapoměla pejsek dostane dáreček a koníčkům donesu mrkvičku :)

Líbil se vám tento Vánoční řetězák? → no to nwm to posuďte vy :D, já ho vymýšlela :D
*2731*Kdo si má tento řeťězák udělat? → všichni ti co mají rádi Vánoce a udělat si ho chcou :)


:)........Přednastavenoo......:)

23. prosince 2009 v 15:55 | Já |  videa


Toto videjko je PŘEDNASTAVENÉ (minulí týden jsem ho přednatavovala, protože teď je momentálně blog POZASTAVEN, tak aby jste se tady aspoň trochu pobavili :)....to hříbě toho poníka nakonce je upe boží :) )

Veselé Vánoce! :)

21. prosince 2009 v 15:01 | Já |  Něco o mně
Ahooojte SBénka a ostatní návštěvníci mého blogu! :)
Přeji vám všem Veselé Vánoce a Šťastný nový rok! :).....a proč vám to píšu tak brzo když Vánoce jsou až za 3 dny a nový rok ještě dál? Protože si chci vzít jakoby takovou "dovolenou" :D, to víte na Vánoce je toho dost co dělat, dárky už jsem naštěstí dneska byla nakoupit takže teď je ještě zabalit :D. No takže bude takové menší pozastavení! . Na Vánoce tady máte přednastavený můj vymyšlený řetězák, který se tady oběví v 7:46 :D. Jinak vám sem asi napíšu v sobotu jak bylo na oddílu, na Silvestra se tady asi taky neukážu (možná jen zas něco přednastvím). Takže tímto vás mooooc prosím abyste si mě nemazali, protože SBénka obíhat budu! Jenom tady na blogu prostě nebudu tak často-u SBénků se oběvím tak 3-4 do týdne což si myslím že není málo ,tak vás prosím o ot samé :).....jo ještě bych úplně zapoměla na ještě jeden článek a to bude.........................................UKONČENÍ ZÁPISU SB! Ještě nwm přesně kdy ae dlouho to trvat nebude takže kdo se ještě nezapsal tak honem do toho :).

!.....:D..... :(....!

20. prosince 2009 v 20:43 | Já |  Něco o mně
No takže co k tomu dodat!
Některá SB sem vůbec nechodí takže kdo se nezapíše do 3 dnů MAŽU! Je mi líto ae což, aspoň vidím jak mi sem kdo chodí.....
Přezdívka→
Blog→
Jak často tady asi tak budeš? (minimálně 2x týdně jinak se rači ani nezapisuj)→

Pp Delleloret, a předem se omlouvám těm kteří se nezapíšou a já je vymažu ae prostě smůla, já chodím k SBénkům jak blbá a někteří sem ani nepřídou (samozřejmě že nemluvím o všech, mluvím o těch kteří si tento článek ani nepřečtou,vyjímkou jsou pozastavené blogy!)

Supeeeer oddíl :)♥♥♥

19. prosince 2009 v 11:49 | Já |  Kroužky
Ahoooojte:)))).
Dneska jsem o5 byla na oddílu :). Byla pěkná kosa teda :D. Musela jsem jít dneska dříve domů, protože musím hlídat ségru a musím udělat "Vánoční" úklid v pokoji :D. Čistila jsem s Kačkou Tiaru ae pak jsem šla ještě pomoct holkám nauzdit Bazalku, která se nechtělka nechat nauzdit :D, pořád jim couvala a to udidlo si do huby nechtěla vzít, tak jsem jim šla pomoct a raději jsem jim řekla ať mě v tom boxu zavřou, protože Bazuška furt couvala, a jak mě zavřeli tak sice jen trošku škubla hlavou ae pak si to vzala upe normálně :). Potom se říkalo kdo na kom jede a já jela na Fargovi :). Jak jsem pro něho šla tak jsem mu domlouvala :D že se dneska nebude spát ae ani vyhazovat :D (naposled mě hodil na tyčku od jízdárny :D). jezdili jsme dneska na louce a jak jsem krokovali tak mě holky ještě hned uklidnili že včera vyhodil "jen" 2x :D. Ae nakonec se jezdilo upe fajněěěě♥ sice to v klusu např. obloukem změnit směr, nebo v malém kruhu klouzalo ae cval ten byl upe beeeest bes chybičky♥ :), dokonce nebyl ani vůbec tak "kostrbatý" jako vždycky byl pěkně plinulí :), Takže se jezdilo upe fajněěěě :), škoda jen že jsem neměla mojeee zlatí Lorinku. Ae bylo to upe fajnééé :), no a co vy a koníci?

Dess-Animal Winter!

18. prosince 2009 v 11:07 | Já |  Něco o mně
Barva Stránky↓
okraje stránky↓
!!! NIKDO HO NEBUDE KOPÍROVAT BEZ MÉHO SVOLENÍ!!!

Tak dneska niiic :(

17. prosince 2009 v 16:34 | Já |  Něco o mně
Ahojte :)
Asi víte,že jsem vám slíbila že tady dneska dám pomračování toho parkru na části :), ae nedám :(. Dneska nemám opravdu na nic čas takže se všem omlouvám a zítra mi to snad už víde :)....No a co jináááč? Máte už nakoupený dárky (pokud jset už neměli předtím jak jsem se ptala)? Já ještě pořád neee :-/ njn není času :D, takže já planuji jít na Vánoční nákupy asi až v úterý :D.

Můj zatím poslední pád! :D

16. prosince 2009 v 16:57 | Já |  Mé pády z koní:-)
No takže jsem přeskočila dva mé pády z koní :D, protože až ten poslední mě opravdu naučil! :D
Naposled jsem spadla z koně jménem Fargo :). Je to úplné zlatooo :), jezdit na něm může fakt i úplný začátečník, protože je to opravdu zlatooo i na čištění :). Akorát si jezdec musí hlídat,aby opravdu šlapal a né se ulíval, protože to on dělá velmi rád :D. No bylo to asi před měsícem co jsem na něm jela :)♥. Už jak jsem si na něj sedla tak se mi zdál, že je rychlý takže jsem se těšila na super rychlou jízdu :). A ona to opravdu super jízda byla :)♥. Ten cval byl na něm upe supeeer (jindy bývá takový kostrbatý) ae jak jsem si tak s ním cválala tak jsem jela dorohu a jaksik se tam Fargouškovi nelíbilo a vyhodil mě na tyčku od jízdárny :D, no dcla to bolelo mno ae tak co už :D, vylezla jsem z5 do sedla a šla znovu na ten cval :)♥ a v tom rohu jsem měla udělat vše proto aby to neudělal zas a už naštěstí neudělal :)....Pak mě dcla asi 3 dny boleli záda ae pak to bylo dobrý :)....No a tenhle pád mě naučil všechno zkusit :). Byl to 2 pád zasebou, a já se třeba předtím bála skákat na nějakých koních kteří mi moc na ježdění nesedí ae díky tomu jsem vše překonala a už mi je jedno koho mám :) na ježdění....ae samozřejmě že Lorču cu vždyckyyy :D :)
TY OSTATNÍ PÁDY CO JSEM PŘESKOČILA PŘIBUDOU SNAD NĚKDY PŘÍŠTĚ :)....A ZÍTRA SE MŮŽETE TĚŠIT NA POKRAČOVÁNÍ PARKURU KTERÝ UŽ JSEM TADY OPRAVDU DLOUHI NEDALA :D, ČAS SICE FURT NEMÁM AE ABY JSTE TADY MĚLI ASPOŇ NĚJAKOU SRANDU :D

(: ....Ahojte.... (:

15. prosince 2009 v 15:23 | Já |  Něco o mně
Už tu dlouho nabyl zase nějake článek coooo :D
Njn ae znáte to... škola, Vánoce atd. a já pořád nemám nakoupený dárky :D, furt nwm co koupit :-/ vždycky se mi něco zalíbí ae pak si řeknu že je to hovadina :D tak zas hledám něco jinýho :D, takže na učení (což učit bych se teda opravdu měla! ) už jaksi nazbývá čas, natož na blogování. Takže se vám všem omlouvám ae do nového roku to tady nebude moc "živý" :D. Ae to neznamená že nebudu chodit na blog ke SBéčkům to teda budu... koment můžete odemě čekat minimálně 3x týdně což si myslím že je dcla doooost :), protože některá má SBénka jsem tu už neviděla pěkně dlouhou dobu, takže bych po vás chtěla to samí :), no a pokud ne tak na noví rok se svámi asi rozloučím :(....a prosím nepište mi komentáře typu "obíhám", já to sice píšu taky ae ještě vždycky k tomu i něco dopíšu (něco k určitému článku)....!OMLOUVÁM POZASTAVENÉ BLOGY! Teď jsu oběhnout SBénka :) pp Delleloret

Plssss

13. prosince 2009 v 19:22 | Já |  Něco o mně
Moooooc vás všechny prosím, jestli se vám aspoň trošičku líbí na mém blogu jetsli byjste pro mě hlásli Tady. Ae určitě se tam koukněte i na ostatní blogy a jestli budete chtít tak hlásněte pro někoho jiného, vždyť je to jen soutěž :) ve které nejde o to vyhrát ae zúčastnit se :). Ae budu ráda když pro mě hlásnete :)
_♥_Delleloret_♥_

Nejlepšíííííí kroužeeek! :) :-*

12. prosince 2009 v 14:28 | Já |  Kroužky
Dneksa jsem o5 šla na oddíl :). Měli jsme paní Kamilu a ta nám řekla ať si jdem vzít nějaké koníky na čištění ať si každý vybere :). Já teda okamžitě běžela pro Loretku "mojuuu" :D. Dala jsem ji na parelku, protože ohlávku tam nikde neměla tak abych se nezdržovala, připla jsem si ji a šla si pro čištění :), jak jsem tam přišla k boxu tak už tam byla holka co ji čistí furt a řekla že jí čistí ona :-!, tak jsem ji řekla že ona jí má na čištění pořád tak jako ať si de čistit jiného koně a že já už tady mám pro ni i čištění a ták, tak jsem se nakonec dohodli :). Potom se říkalo kdo na kom jede. Paní Kamila se nás vždycky zeptala nakoho chcem :) a já jako vždy když se mě někdo zeptá sem řekla že chci na Lorču♥...a zase jako vždy se mě zeptala...A neměla si ji náhodou minule? A neměla jsem ji minule takže jsem na nííí jelaaaaaa :) ♥. Dneska si trošičku pozlobila mrška jedna :D se jí moc netělo mno ae dali jsme to v poho....a ten její cval ube best :)....No a co vy a koníci? Co jim koupíte na Vánoce (abych se trošku inspirovala :D)
Pod perexem je nějaké STARÉ photo jak jsem s Lorčou :)