Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Listopad 2009

Design pro Norinku :)

30. listopadu 2009 v 16:16 | Já |  Něco o mně
Je to zmenšené ae jak si to uložíš tak to bude v normální velikosti :)...Snad se líbí pokud ne tak určo písni :) udělám jiný new :)
Tady je barva stranky :)
A tady je pozadi okrajů :)

A jestli budeš chtít tak je tady ještě klikačka k dessu :)

Úplně nejlepšejšíííí kroužeeek :)

28. listopadu 2009 v 13:28 | Já |  Kroužky
Dneska jsem byla na koních :) na oddílu :). S johou jsem čistila Farga ae pak jsem šla vyhodit ven na pastvu new koníka Lesy (upě obr :D) no a pak jsem jsem přišla tak Johča už měla vyčištěno tak jsem s ní šla pro uzdečku atd. Pak se říkalo kdo na kom jede a já jela na Loretceee :-* sem byla upě šťastná :). Jela jsem na ni v prvním lotu a byla upě fajná, uplně rychlá bylaaa :D no prostě upe nejlepší :) sem ve cvalu i v jednu chvíli myslela že z ní vyskočím v rohu protože se upe rozběhla :D ae ne zvládli jsme to :) byla plostě upe boží :). pak jsem šla pro kavaletu a jak jsme ji nesli s kámoškou tak jsem lezli přes ohradník a mě to samozřejmě jak na potvoru koplo :D. Pak jsme se etě kouklai jak jezdí 2 lot a pak šel na řadu 3. Jezdila v něm i Johča která taky jela na Lorči :) a trenérka co nám vedla dneska oddíl tak se šla kouknout jestli není náhodou spadlý ohradník tak jsem to vzala já etě s Kikou která občas poradila co mám říct :D. No upe sranda někteří mě pak chtěli zabít :D protože jsem je nechala 2 kolečka v pracovním klusu :D atd :D. Pak jak přišla trenérka tak řekla ať to kdyžtak jesi chcem ať furt říkáme tak jo :D. Kika pak odešla na oběd tak to zůstalo jen na mě :D no upe srandaa dneskaa :D

Vánoční úklid :D !

27. listopadu 2009 v 15:43 | Já |  Něco o mně
Takže na blogu bude probíhat Vánoční úklid!
Dám všechno dopořádku, SB, hlavně design, udělám další kolo VGS (mimochodem připomínám že mi výtvor ještě neposlali všichni) a nějakou tu Vánoční soutěž :).....SB která se ještě nezapsali máte poslední možnost do zítřka do 17:00 hod. ↓ článek pod tímto!
Takže to bylo jen takové něco málo co se pokusím splnit co nejdřív to pude :)

Zase!

25. listopadu 2009 v 16:47 | Já |  Něco o mně
Takže jsem se rozhodla udělat ZÁPIS SB!
O5 mám jen omezený počet a neberu nová SB! Ti co nejsou teď ve sloupoečku v menu SB tak ať se nezapisují ( jinak ignoruji), a ti co jsou v "ostatních" tak ti se zapisovat nemusí protože vím jak kdo ke mě chodí takže v tom si udělám pořádek sama :)....TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU :) NEBERU NEW SB A JEŠTĚ MÁM OMEZENÝ POČET NA SB BERU JEN 20 SBének :)....A PROSÍM NEPIŠTE TADY ŽÁDNÉ JINÉ KOMENTÁŘE NEŽ ŽE SE ZAPISUJETE A TAK JEŠTĚ ŽE BUDETE SOUHLASIT S TĚMITO MENŠÍMI PRAVIDLY:
Aspoň 2x za týden mi napíšete na blog něco k tématu (článku, může tam být i obíhám ae prosím nejenom OBíhám)...samozřejmě když nebudete mít čas tak mi to buď napíšete na blog že 2x do týdne mi tady nic nestihnete napsat nebo to dáte na svůj blog (že nemáte čas)
NO A TO JE ASI TAK VŠE :) :D, JÁ TYTO PRAVIDLA BUDU DODRŽOVAT SAMOZŘEJMĚ TAKY :) A NAVAŠEM BLOGU BUDU SAMOZŘEJMĚ VÍCKRÁT NEŽ 2X ZA TÝDEN PROTOŽE TO JE MINIMÁLNÍ POČET :)
Zápis trvá do 27.112 2009 (jo krátká doba ae což aspoň uvidím jak mi sem kdo chodí :)...a nezapomeňte že new SB neberu! ani staré SB co jsem si třeba vymzala že měli pozastaveno a tak, ae já prostě pořád nestíhám :(....)

Lol :D

24. listopadu 2009 v 19:00 | Já |  Něco o mně
Vím že se to koníků netýká ae je to upe drsne :D


Změna dessu!

23. listopadu 2009 v 18:19 | Já |  Něco o mně
No takže jsem změnila dess na zimní! Abych popravdě řekla moc se mi nelíbí :( je takoví až moc přeplácaný takže se můžete těšit v nejbližší době na nový snad už lepší :). Kdyžtak mi můžete psát nějaké vaše připomínky co se vám na něm nelíbí atd. ať můžu udělat nějaký hezů zimní dess co by tady vydržel OPRAVDU až do konce prosince :), a kdo by měl i nějaký nápad jak by mohl vypadat tak taky můžete napsat ať vím jaký dess mám udělat aby se vám líbil :)

Dcla dobrej kroužeek :)

21. listopadu 2009 v 12:41 | Já |  Kroužky
Takže dneska byl upě (o5) fajnej kroužek :). Kdy jsem přišla tak nám pak zachvíli paní Eva rozdělovala čištění a já se přihlásila že chci Loretu ae přihlásili se ještě dvě další holky tak mi paní Eva dala Bazalku :), mě dneska pozlobila je to poník ae je upe fajná i když dneska to byla věc, pořád mě chtěla přimačkávat, nebo se škubala na vodítku a jak jsem ji měla uzdit no tak to bylo něco :D holkám sem řekla ať mě rači v tom boxe s ní zavřou protože jak jsem to skusila bez zavřených dveří tak se dostala ven, no tak mě zavřeli Bazuška si trošku poblbla (já samozřejmě s ní ae nedobrovolně :D) no ae nakonec jsme to udidlo do té pusy dali :D. Pak jsem ji nasedlala a šla pomoct ještě Honzovi s Happykem který nebyl skoro vůbec vyčištěný a Honza si ještě někde trajdal :-/. Tak jsem ho tam ještě trošku na podbřišáku vyčistila nauzdila a nasedlala. Pak se říkalo kdo na kom jede a já měla jet na Amině jako třetí ae řekla jsem že sem na ni jela minule tak mi paní Eva dala Wendy (sem litovala že sem něco řekla :D). Ae nakonec to ježdění bylo upě supeeeer :). Klusali jsme, cválali a pak jsme šli do řady a paní Eva řekla ať si každy udělá co chce...Buď že si jen obcválá kolečko a zařadí se, nebo v tom cvalu udělá ještě malí kruh a zařadí se a nebo skočí :). Poprvé jsem udělala ve cvalu jen malí kruh ae pak už jsem skákala :) a bylo to prostě božíí :). Na Wendy jsem moc skákat nechtěla jsem i říkala že na ní skákat nebudu ae prostě jsem to překonala a skákala jsem a udělala jsem dobře, protože to bylo upě supeeeer :). Akorát mě mrzí že jsem nečistila ani nejezdila na Loretě :(.

Ahojki :)

20. listopadu 2009 v 18:44 | Já |  Něco o mně
Ahojte SBénka a všichni návštěvníci blogu :). Jak pak se máte? Máte ve škole prázdniny? My ne :(... A co koníci? Já k nim jdu zase zítra takže se můžete těšit na článek jak zas byloooo :D. SBénka dneska neoběhnu, protože abych pravdu řekla už toho mám dnes dost :(, ve škole to bylo hrozný furt to učení mučení :( a ještě jsem chtěla jít dneska pomáhat na koníky ae nemohla jsem :(...Tak se mějte a zase zítra :) _♥_Delleloret_♥_

Sem myslela že je to BLBOST ae zas taková asi ne :D

19. listopadu 2009 v 16:31 | Já |  Něco o mně
Jak tady mám na blogu ten článek to : Mega návštěvnost, to jsem si sem dala jen tak, protože už jsem nevěděla co sem dávat, tak jsem to aspoň skusila. Reklamu jsem napsala asi jen na 5 blogů ae návštěvnost se mi zvedla snad dvojnásob :). Vždycky u mě na blogu bylo tak kolem 42 lidí vyjímečně kolem 54, a teď tady mám klidně i 100 lidí :). Např včera bylo u mě na blogu 97 lidí :). Takže všem co jsou nebo byli na mém blogu mooooc děkujííí :)

Dess a klikačka for Gabuldik :)

18. listopadu 2009 v 17:05 | Já |  Třpytivé nápisy atd.
Dess je zmenšený ae jak si ho uložíš tak bude v normální velikosti :)


A tady je klikačka :) tak doufám že se aspoň trošku líbí :) a když ne tak napiš jakékoli připomínky :), jak k dessu tak ke klikačce :)

Vánoce jsou tady! :D....Blesk-off-ka :D

17. listopadu 2009 v 18:27 | Já |  Soutěže:-D
Heh no ten nadpis :D toho si nevšímejte :D

1. Těšíš se na Vánoce?
2. Co by sis přála?
3. Víš co je to horsemanship?
4. Kdy jsou Vánoce? :D
5. Co chceš na diplík (pokud odpovídáš jako první tak na klikačku)?
6. Tak ahooooj :)

BERU PRVNÍ 3

Mega návštěvnost!

16. listopadu 2009 v 17:43 | Já |  Něco o mně
Čau, chceš mít takovéhle počítadlo v 9:31 ráno??? Když jo, tak poslouchej:
Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!
Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:
Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!
Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)))


Zdroj : TadyCeny za VGS pro Charliess a Renču

15. listopadu 2009 v 15:00 | Já |  Soutěže:-D

Doufám že se vám to aspoň trochu líbí :)...Jinak článek je přednastaven, protože teď jsem na koních :)

2. kolo Podzimní VGS :)

15. listopadu 2009 v 9:25 | Já |  Soutěže:-D
Charliess12.5% (7)- ODSTOUPILA ZE SOUTĚŽE :(
Najki21.4% (12)
Cow girl17.9% (10)
Andula26.8% (15)
Renča3.6% (2) - NEJNIŽŠÍ POČET HLASŮ :(
Terka17.9% (10)

A ostatní kteří zůstávají (Najki, Cow girl, Andula a Terka) dostávají new úkol :).

Dnešní oddíl :)

14. listopadu 2009 v 11:38 | Já |  Kroužky
No takže dneska jsem šla o5 na oddííííl :*. Upě sem se nemohla po tom týdnu dočkat :) (mno po týdnu :D, včera jsem tam byla sice pomáhat ae to jsem tam přišla ve 4 takže sem si moc koníků neužila).
Jak jsem přišla šla jsem za paní Evou a řekla jí že bych dneska zas potřebovala odejít trochu dřív, protože musím hlídat ségru :(.
Potom se rozdělovalo čištění a já čistila sama Happyka :), který byl přes noc venku tak jsem si ho musela jít chytit na pastvu :). Jak jsme měli všichni vyčištěno a nasedláno, tak nám paní Eva řekla na kom jedem :). Jela jsem v prvním lotu na Amině :). Jezdili jsme krok,klus a cval :). Jak jsem si na ni sedala tak jsem si myslela že dneska ji asi nacválám zas až podlouhé době, protože se jí dneska nějak moc nechtělo ae nakonec jsem ji nacválala hned co to paní Eva řekla takže to bylo upě fajnééé, a ona ještě upě fajně letěláá takže to bylo upě supeeeer :). Ae budu doufat že příště snad pojedu na Lorči, která tam dneska nebyla protože jela trénovat do haly do stáje U luka a přijela až já už jsem odcházela, tak jsem se s ní šla aspoň rozloučit :) :*.
No byl to prostě zase supeeeer oddíl :)

Pozvánka k mému SBénku na párty! :)...určo přiďte :)

12. listopadu 2009 v 16:36 | Já |  Něco o mně
Škoda že zítra nemůžu přijít :(...jinak blog SBénka najdete tady:

:D sem si troch hrála mno xD

11. listopadu 2009 v 17:40 | Já |  Něco o mně
Heh mno tak dcla brzo mno xD...Zimní koně xD...njn sem se nudila tak jsem vytvořila tento design :), napadlo mě udělat zimní dess, protože jak jsem tak koukala na blogy tak dcla dost blogů už má zimní dess :)... Já teď dess měnit nechci takže kdo by měl o něj zájem TAK AŤ NAPÍŠE DO KOMENTÁŘŮ! NIKDO HO NEBUDE KOPČIT BEZ MÉHO SOUHLASU!

První klikačky na přání :)

11. listopadu 2009 v 16:06 | Já |  Něco o mněKlikačka pro Norinku :) ↑
Klikačka pro Inulík a Wendulík :) ↑Klikačka pro Daisynka_Lady Kikush :) ↑


Klikačka pro Wendulku :) ↑ ...ae nwm jestli je to Valinka ae doufám že jo :), mě totiž nešla žádná jiní photka dát na blog, prtože mi to zas všechno nějak blbne :(
MNO DOUFÁM ŽE SE VÁM BUDOU ASPOŇ TROŠKU LÍBIT :) A POKUD NE TAK PÍSNĚTE :)

1.kolo podzimní VGS:)!!!

9. listopadu 2009 v 16:30 | Já |  Soutěže:-D
Andula-dess :)
Najki-dess :)
Renča-dess :)
Terka-dess :)

A design od Charliess mi sem nejde vložit :( tak kdyžtak klikněte zde: Klikni a uvidíš dess od Charliess :)

Cow girl- dess :)

A KDO NAPÍŠE JAKO PRVNÍ MÁ MŮJ HLÁS :)!!!
Jinak klikačky (těm co si napsali že by chtěli :) ) udělám asi zítra nebo možná dneska večer, protože teď se už musím jít učit protože zítra píšem snad z každé hodiny :(

Klikačky na přání :)

8. listopadu 2009 v 13:23 | Já |  Něco o mně
No takže jsem se rozhodla, že začnu dělat klikačky na přání :), když už dělám i dessy :). Buď vám ji můžu udělat aby ladila k vašemu dessu :), nebo s nějakým určitým např. plemen koně, pejska atd. nebo mi můžete po domluvě poslat na mail svůj ozdobený obrázek, který ae neumíte dát tak aby klikal a já vám to udělám :) takže stčí vyplnit tohle:

1. S čím ji chceš?
2. V jakých barvách?
3.Nějaké brushe...?