Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Září 2009

!!!!!KONEC!!!!! :( :'(

30. září 2009 v 16:16 | Já |  Něco o mně
No takže jak už je v názvu tak končím s blogem :(.............................................NÉ DĚLÁM SI SRANDU :D S BLOGEM NEKONČÍM :D,JEN BUDE POZASTAVEN DO TÉ DOBY NEŽ MI OPRAVÍ KOMPA, PROTOŽE ZÍTRA JDE NA CELOU PŘEDĚLÁVKU-odstranit viry, zvětšit paměť atd. prostě aby snesl tolik věcí co do něj ukládám, protože už se na něj byl kouknout strejda který kompům rozumí a řekl že komp nestíhá a etě je zavirovaný takže se to všechno bude muset dát dopořádku a já budu jen doufat že mi nesmžou PFS 9 plotože to by byl můj konec plotože dessy mě baví :D.
No nic prosím všechna SBénka aby si mě nemazali a ti kteří se etě nezapsali achtějí být pořád SB tak ať se zapíšou (článek pod tímto). Na zapsání budete mít tolik času jak dlouho bude můj blog pozastaven takže se rači zapište teď protože strejda říkal že ho ještě ten den dostanu spátky :) (možná). S pozdravem _♥_Delleloret_♥_

DŮLEŽITÝ ZÁPIS SB!

27. září 2009 v 19:54 | Já |  Něco o mně
Takže zase je tady zápis SBének! PROSÍM VŠECHNY ABY SEM NEPSALI ŽÁDNÝ JINÝ KOMENTÁŘ NEŽ JEN TO ŽE SE ZAPISUJÍ (OSTATNÍ KOMENTÁŘE JINAK SMAŽU A BUDU IGNOROVAT, PROTOŽE POTOM V TOM MÁM ZMATEK).
Takže kdo chce být pořád SB tak ať napíše do komentáře:
Přezdívku:
Blog:
Proč chceš být pořád SB:
JE TO DŮLEŽITÝ ZÁPIS PROTOŽE KDO SE NEZAPÍŠE TAK UŽ ŽÁDNOU DRUHOU ŠANCI NEDOSTANE A JÁ CHCI MÍT NA BLOGU POŘÁDEK TAK AŤ VÍM (OMLOUVÁM POZASTAVNÉ BLOGY)

Upě fajnééééj kroužek :) a etě dnešní pomáhání :)

26. září 2009 v 16:07 | Já |  Kroužky
No takže včera jsem byla na kroužku :). Už jsem to tady včera nestihla napsat protože jsem přišla v 8 a pak jsem šla etě ven :D. No včera jsem čistila s kamarádkou Farga a jezdila jsem v prvním lotu na Amině :). Jezdili jsme krok,klus,cval. Jak jsem pak dojezdila tak jsem šla na pastvu pro Parádu, no to byla teda upe fakt sranda jak jsem pro ni šla tak všichni koně co byli na pastvě tak byli u ohrady a Pája nikde no tak jsem si myslela že je na jiné pastvině ae najednou slyším nějaké dunění a Pája běží upe ze zadu jakoby od lesa :D no tak super tak jsem ji šla na proti a pak jsem ji vyčistila no a pak ji vzal Martin a odvedl ji na pastvu. Pak jsem šla etě napouštět s Dominikem vodu koním do výběhu no a pak jsem šla domů:( ae pocestě byla taky sranda :D...ty kecy :D.
Dnešní pomáhání:
Dneska jsem měla v plánu se jít podívat na Chotěbuzskou podkovu ae nakonec už my začali služby u nás ve stáji tak jsem šla teda k nám ke koníkům :). Jak jsem přišla tak tam nikdo nebyl byla jsem tam jen já, protože paní Eva odjela na závody no a nebyl tam ani nikdo na pomáhání jen já a etě jsem potkala malou Agu tak jsme tam byli jen mi dvě a měli jsme vykydat, odvést Tiaru a Everesta na pastvu no a pak etě všude pouklidit protože dneska tam je nějaká akce kde asi etě zachvíli pudu vodit koníky (i když jsem odtamtud předchvíli přišla ae to jen na oběd a zachvíli tam pádim zas). No vykydat jsme stihli jen stodolu a pak etě pár boxů v malé stáji, protože já pak etě musela jít vodit nějakého kluka na Julči půl hodiny tak to tam Aga dělala sama no a pak už přijelo upe moc lidí no tak jsme to nestihli. No nic tak se teda s váma loučím protože už o5 běžím ke koníkům :) A OMLOUVÁM SE SBÉNKŮM AE JÁ TEĎ OPRAVDU NESTÍHÁM :(

Pády z koně

24. září 2009 v 17:52 | Já |  videa
Klik na c.č.

Moje adoptovaná pixelka :)

23. září 2009 v 15:06 | Já |  Něco o mně
Tohle je moje první adoptovaná pixelka :). Jmenuje se jak jinak než Lorča :) ♥
JESTLI SI CHCETE TAKY ADOPTOVAT NĚJAKO PIXELKU TAK TADY :)

Dess pro Anežku

20. září 2009 v 20:46 | Já |  Něco o mně
Tady je záhlaví je zmenšené ae když si ho uložíš tak se ti oběví v normální velikosti :)
No snad se ti to bude líbit a když ne tak písni ae teď mi lepší nejde moc udělat protože mi blbne komp :( tak kdyžtak písni jestli ho použiješ nebo ne (a jestli ho použiješ tak jestli chceš mít u mě na blogu klikačku-pokud máš nebo odkaz na tvůj blog)

Oddíííííl zase upe supeeeeer :D

20. září 2009 v 14:20 | Já |  Kroužky
Dneska jsem byla zase na oddílu. Přišla jsem asi kolem půl jedné a hned jsem zapla počítač ae píšu až teď protože teprve předchvílí najel. Trvá to čím dál tím déle než něco najede a tak se hned na začátku omlouvám že blog je ČÁSTEČNĚ POZASTAVEN a tak prosím všechna SBénka jestli bude někde zápis ať mě omlouví ae mě ten komp vážně nejede tak jak má :( a věřte mi že vás by to asi taky nebavilo kdyby vám všechno najíždělo doslova hodinu. No nic ae teď už k lepšímu tématu k oddílu :)♥.
Dneska jsem šla na oddíl sama protože kámoška jela k babičce. No tak jak jsem přišla tak jsme mohli čistit koho chcem a já si vzala Parádu, protože Lorču už o5 někdo měl :(. No ae Pája je taky supeeeer, jak jsem ji měla vyčištěnou tak jsem ji zavedla do výběhu a šla jezdit v prvním lotu no můžete hádat na kooom :) :*............na Lorčiiii :) :D. No bylo to upe supeeeer jezdili jsme zase krok,klus,cval ae jak jsem měla udělat malí kruh ve cvalu tak mi to dneska nějak nešlo a chvíli jsem na kruhu cválala ae pak mi Lorča přešla do klusu :( no ae to newadí ty malé kruhy ve cvalu to se ještě doučím,protože jinak se mi cválalo upe fajněěěěě Lorinka má strašně fajnej cval :) a až naten malí kruh jsme cválali plinule :). Potom se šlo střídat a já šla vyvážet hnůj ze stodoly, potom jsem šla dávat slámu do malé stáje a pak etě seno do velké stáje no a šla domů :(. Ae už se zase těším na další pátek a pak etě na sobotu, protože už začnu chodit na služby :).Upe fajnéééééééj oddíl :)

18. září 2009 v 20:03 | Já |  Kroužky
Dneska jsem byla na oddílu :). No bylo to upe supeeeeer :). Chtěla jsem čistit Lorču ae jaksi jedna holka byla rychlejší a vzala mi ji :( no tak jsem čistila Happyka :) ten je taky supeeeeer :*. No ae na ježdění jsem měla moji zlatíškovou malinkou velikou :D Lorušinkuuu :* to sem byla upe šťastná že na ni zase pojeduuu :). Jezdili jsme krok, klus, cval :). Jela jsem v prvním lotu a pak jsem šla odvážet hnůj z malé stáje, potom jsem nastala koním ve velké stáji a ještě v malé stáji jsem pak dala koním seno jo a i ve velké stáji jsem dávala koníkům seno a pak jsem šla domů :(, ae v neděli máme zase oddíl na který se upe těším takže tady možná zase něco přibude ae říkám možná protože mám něco s počítačem a hodinu trvá než vůbec najede a další hodinu než mi najede net takže se omlouvám i SBénkům protože se sem asi nedostanu a možná nebudu mít doma ani počítač protože půjde na opravu ae nwm přesně kdy :( TAKŽE PROSÍM SBÉNKA NEMAŽTE SI MĚ :(

Tohle jsem tady musela dát :)

17. září 2009 v 16:06 | Já |  Shooty
Klikněte na celý článek je tam shootík hříbátka falabelly a je fakt rostomilí :* upe takové malinké ťuťu ňuňu :D


O5 new dess

12. září 2009 v 12:53 | Já |  Něco o mně
No tak jak jsem psala že udělám new dess tak jsem ho udělala. Je takoví podzimní takže tady bude asi měsíc (asi), no moc se mi nelíbí, protože je o5 udělaný narychlo :(, i když teď (dneska) čas mám trošičku víc tak ae se mi moc dess dělat nechtělo mno takže se nedivte jak vypadá :D.
A ZACHVÍLI ASI OBĚHNU VŠECHNA SBÉNKA :) A POTOM PŘIDÁM POKRAČOVÁNÍ PARKUROVÉHO SKÁKÁNÍ :) ♥

Konec pozastavení :)

12. září 2009 v 11:07 | Já |  Něco o mně
Takže jsem se rozhodla že blog už odpozastavím :), ae nebudu tu asi tak často jako o prázdninách :( SBénka se budu pokoušet obíhat co nejvíc ae pořád to nebude ještě ono :( takže i teď vás SBénka prosím abyste si mě nesmazali :(. SBénka se pokusím oběhnout tak 4x za týden pokud to budu časově stíhat a neujede mi třeba vlak, který vždy stíhám jen tak tak. Takže blog bude už v provozu ae ještě né v úplném, protože ze školy přicházím vždy utahaná, musím udělat ještě i nějaké úkoly (no to mi připomíná že jsem ještě neudělala 2 Dú :D ) no nic dneska oběhnu SBénka :), dám dopořádku menu (doplním new SBénka a vymažu SBénko se kterým už SB nejsem)a možná jestli se mi bude chtít upravím konečně ten dess plotože to je děs :D a dám sem konečně zase nějaký článeček o tom parkurovém skákání (pokračování) . Takže se svámi zatím loučím _♥_Delleloret_♥_

Září

9. září 2009 v 18:02 | Já |  Něco o mně
Foto zdroj: Já

To co sem nechtěla nikdy udělat :(

8. září 2009 v 16:56 | Já |  Něco o mně
Pozastavuji blog :( nebude to doufám nadlouho,počítám tak asi do konce týdne :( a potom se tu snad vrátím :). A tak prosím SBénka aby pořád chodili na můj blog a psali komentíky, můžete se mě všichni i na něco ptát protože každý den aspoň nachvíli se tady podívám a kouknu k SBénků (ke všem tak doufám že vy taky) ae asi nestihnu psát komentíky a jestli bude někde nějaký zápis tak mě prosím omluvte a nemažte si mě :(. JÁ TEĎ PROSTĚ NEMÁM VŮBEC ČAS :( A DOUFÁM ŽE SE TO DOKONCE TÝDNE ZLEPŠÍ AŽ SI VTÉ ŠKOLE VÍCE ZVYKNU. TEĎ ETĚ OBĚHNU VŠECHNY SB A PAK SE SVÁM DOKONCE TÝDNE (skoro) LOUČÍM :( .


Photky :)

6. září 2009 v 19:34 | Já |  Kroužky
KLIK NA C.Č. A TAM JSOU PHOTKY Z KROUŽKU A JEŠTĚ ZE DNU NA RANČI :)

Den na ranči

6. září 2009 v 14:54 | Já |  Pomáhání u koní
Předchvíli jsem přišla od nás z ranče kde jsem vodila ještě s kamarádkou Johou koníky :). Bylo to upe supeeeer :). Jak jsme přišli tak jsme trošku s něčím pomohli a pak jsme šli na pastvu pro Páju na které se vodilo :). Vyčistili jsme ji, nasedlali a nauzdili ještě jsme se s ní vyfotili :D a pak jsme šli vodit na louku :). Nebylo moc zákazníku a tak jsme se projeli i my :) a Joha mě i vyfotila a já ji takže jak bude mít photky na rajčeti tak je sem dám a i z kroužku jak jsem na Happym :). Potom tam přišla na vodění i Julča (poník) a tak jsme vodili Páju a Julču (na Julči mě Joha taky vyfotila :D ). Potom jsme šli Páju odsedla (o půl 2) a pak jsme ji etě vyčistili a odvedli na pastvu :). no bylo to zase jak jinak než supeeeeeer :).

VGS

5. září 2009 v 14:59 | Já |  Soutěže:-D
Rozhodla jsem se udělat VGS...Tuto soutěž mají sice teď hodně blogů ae tak snad to nebude nikomu vadit :). Doufám že se vás přihlásí co nejvíce :) hlavně mé SBénka protože všechny umí moc hezky grafiku :) ae můžou se přihlásit i ti co mé SBénka nejsou :) to budu jen ráda :). Hlásky si budete shánět ae já dám vždycky hlas tomu od kterého se mi bude např. blend líbit nejvíc :).
Pokud se chcete přihlásit tak vyplňte tohle:

S jakým programem budeš pracovat ?
Co bys chtěl/a aby byl jako první úkol ?
Budeš mi práce vždy odesílat na tento mejl: kun.petra@seznam.cz nebo je budeš dávat na svůj blog :

VEZMU ASI 8 LIDÍ POKUD SE JICH TOLIK VŮBEC PŘIHLÁSÍ :D AE PŘIHLÁŠKY BYCH CHTĚLA UZAVŘÍT UŽ ZÍTRA ABYCH VÁM HNED DALA I ÚKOL PROTOŽE PŘES TÝDEN NWM JAK TO BUDU VŠE STÍHAT