Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Srpen 2009

Design pro Sisi a Bajulku

31. srpna 2009 v 19:49 | Já |  Něco o mně
TADY JE TEN DESS SNAD SE LÍBÍ :-) KDYŽ SI HO ULOŽÍŠ TAK SE TI OBĚVÍ V NORMÁLNÍ VELIKOSTI A CELÍ :-) POTOM KDYŽTAK PÍSNI DO KOMETÍKŮ ABYCH HO MOHLA VYMAZAT Z BLOGU :-) JO A JEŠTĚ MI NAPIŠ POTOM JESTLI CHCEŠ MÍT NA MÉM BLOGU KLIKAČKU NEBO JEN ODKAZ NA TVŮJ BLOG (PROTOŽE VŠICHNI CO SI U MĚ UDĚLALI DESS TAK CELOU DOBU CO MAJÍ DESS TAK MAJÍ REKLAMU NA MÉM BLOGU)
A JESTLI CHCEŠ TAK TADY MÁŠ JEŠTĚ BARVU STRÁNKY
snad se bude líbit nevěděla jsem v jakých to chceš barvách :-(

Irský tinker

31. srpna 2009 v 16:18 | Já |  videa
Zdroj: youtube.com Autor: penceyprepislove


Pro dnešek končím!

29. srpna 2009 v 14:44 | Já |  Něco o mně
Takže dneska jsem toho na blogu udělala dost. Změnila jsem dess,trošku upravila menu ale zítra ještě doupravím rubriky aby všechno ksobě ladilo dneska se mi už moc nechce no ještě uvidím :D. No a taky jsem musela vymazat SB :(. Mazání SB bylo to nejhorší,smazala jsem i ty kteří zrovna teď nemají na blog čas, protože mám prostě moc SB (ale ti co nemají na blog čas tak pokud se zapíšou jak už budou na blogu tak je vemu z5-teda pokud budou chtít). A i přesto že jsem některé SB smazala jich mám pořát dost a tak ani nechci nabírat new SB-navíc jestli se potom zapíšou ty SB co teď nemohli. No nic tak se mějte a užíjte si poslední zbytek prázdnin _♥_Delleloret_♥_

VELKÉ změny!

29. srpna 2009 v 12:46 | Já |  Něco o mně
Takže dneska tady na blogu budou opravdu velké změny! Změní se dess(i když ten se mění často,ale ten co udělám dnes se pokusím aby tu zůstal co nejdéle), upravím menu aby bylo přehlednější a hlavně VYMAŽU SB KTERÉ SE NEZAPSALI! Pokud jste se ještě nezapsali a chcete být mé SB tak se zapiště (ale do článku kde je zápis SB tady ne) jinak vás budu muset smazat-smažu i ty co sice chodí na můj blog, obíhají ale nezapsali-to si pak myslím že nečtete články! Takže asi tak s pozdravem _♥_Delleloret_♥_

Poslední prázdninová blesk-off-ka

28. srpna 2009 v 10:34 | Já |  Bleskovky
Je tady poslední prázdninová blesk-off-ka. Tak doufám že se zapojí co nejvíc lidí :-). A protože je poslední tak za 1.místo bude diplomek s fotkou kterou si vybrete a jmenovka
2.místo-diplomek s čím budete chtít
3. místo diplomek s koněm
4.-7. místo společný diplomek
1.Ahoj:-)
2.Jak se máš?
3.Jak sis užil/a prázdniny?
4.Byl/a si u koní?
5.Jezdíš na koni? Kdyžtak na jaký jezdecký sport se zaměřuješ:-)
6.Víš co nebo kdo je svatý Jiří? Napovím že se to týka drezury :-)
7.Díval/a ses na Království za koně?
8.Jsi mé SB?
9.Víš co je to rozsocha? Kdyžtak kde ji najdem :-)
10.Tak už končím ahoj :-)

!!!A kdo se ještě nezapsal a chce být mé SB tak ať se zapíše má na to ještě čas do zítřka do 16:00!!!

Hodnocení blogů-Ananaska,Kuře,Šedie & spol, Nero & spol

27. srpna 2009 v 16:46 | Já |  Něco o mně
Design: 9/10 (moc se mi nelíbí to bílé pozadí např. u nadpisů a ještě to že je strašně hodně napsaných věcí pod záhlavím-volitelný horní box)
Obsah blogu: 10/10 (článečky-supeeer)
Celkový dojem: 10/10 (až na ty dvě maličkosti supeeeer blog)

Design: 8/10 (moc se mi nelíbí to záhlaví protože je asi moc velké a nevlezlo se ti tam celé-skus ho zmenšit a ještě bych možná změnila okraje protože to nevypadá moc dobře že máš na stránce,v menu i na okrajích hýbací obrázky a tak skus dát třeba do okrajů jenom barvu nebo na stránku )
Obsah blogu: 9,5/10 (teď už tam moc článečků není ale jak tam byli tak byli supeeer )
Celkový dojem: 9/10 (jak jsem řekla vadí mi to co je napsané u designu)

Design: 9,5/10 (je to moc hezů dess ale to záhlaví je takové oddělené skus to dát do jedné barvy a bude to upe supeeer )
Obsah blogu: 9,5/10 (teď tam sice moc článečků není asi máš ten web nový ale určitě tam potom budou super články-podle toho co tam máš teď)
Celkový dojem: 10/10 (celkově hezů blog)

Design: 10/10 (tento dess se mi líbí víc protože to jsou sice spojené fotky ale vypadá to líp než hodně spojených barev a ty ozdoby u toho jsou taky hezů )
Obsah blogu: 9,5/10 (to samé co u prvního webu)
Celkový dojem: 10/10 (celově moc hezké stránky)

NIKDO NA MĚ NEBUDE NAŠTVANÝ PROTOŽE JE TO JEN MŮJ NÁZOR!!!!

Oddíl

25. srpna 2009 v 20:12 | Já |  Kroužky
Předchvílí jsem přišla z oddílu:-). Dneska jsme neměli vůbec jezdit, protože skoro všichni koně mají odřený kohoutek, a tak jsme čistili koně(já o5 Lorušku♥ s ještě jednou kámoškou) a zaplétali jsme jim hřívy atd. No potom jsme šli kydat lamám a potom nám Agáta řekla ať si každý veme toho koně, ketrého čistil a šli jsme s ním na jízdárnu a předvedli jsme koně tak jak se to děla na licenci-řekli jsme svoje jméno,jméno koně,stáj ze které je a a vyklusali jsme ho (snad jsem na nic nezapoměla :-D). Potom Agáta řekla ať se nauzdí Julča,Wendy a Amina, protože ti mají kohoutky v pořádku a šli jsme jezdit aspoň nachvíli bez sedla :-) a bylo to supeeeeer :-) sice jsme jezdili jen chvíli ale i tak :-). Pak jsem šla dát ještě s kámoškou seno koním do velké stáje a pak jsme šli domů:-(. Byl to zase super oddíl a už se těším na další :-). Jinak se omlouvám že dneska na komenty už asi neodpovím ale zítra budu muset brzo vstávat protože jedu vlakem do Těšína, tak se mějte _♥_Delleloret_♥_

Klik na c.č. a tam je photka Lorči :-)

o5 zápis SB!

23. srpna 2009 v 13:22 | Já |  Něco o mně
Je tady o5 zápis SB! A proč? Protože mám totální zmatek v tom kdo mé SB je a kdo není a taky proto že mám dost SB, a tak na to abyste se zapsali budete mít asi týden možná i míň. Zapsat se nemusí jen ti co mají pozastavený blog nebo ti o kterých VÍM že nemají na blog vůbec čas!

Proč chceš být SB:
Přezdívka:
Blog:

Photka z kroužku (18.8.2009)

23. srpna 2009 v 9:11 | Já |  Kroužky
Tady je photka z kroužku a jsem na ní já jak vedu Lorču do boxu :-). Fotila to Joha na mobilu :-).
Foto zdroj: klik

Dess

22. srpna 2009 v 16:58 | Já |  Něco o mně
No takže mám o5 new dess mno :-). Už jsem ho změnila takže už vypadá líp než tam ten předtím :-D. Tak kdyžtak pište do komentů jak se vám líbí :-). Jestli se bude líbit pokusím se ho tady nechat do konce prázdnin :-D.

Tak tenhle oddíl byl teda fakt úplněěěěěě supeeeeeeeeer :-D

21. srpna 2009 v 13:21 | Já |  Kroužky
Přechvílí jsem přišla z oddílu:-). No jak jinak že to tam bylo zas supeeeer:-). O5 jsem čistila Lorču:-)♥ takže jsem byla upe mocik ráda:-) a potom se říkalo kdo na kom jede a v jakém lotu:-). Já jela v prvním lotu na Lorči :-)♥ na moem zlatíškovi velikém :-). Byla jsem mo ráda že mi ji Aga dala, protože jsem na ni celé prázdniny nejela ateď už se na ni zase může jezdit,protože kohoutek už má jakš takš v pořádku ale ještě tam něco má a tak jsem na ni lezla z lavičky :D ze schůdků ne, protože jsou o něco nižší tak abych ji to tam ještě nějak nestrhla nebo něco tak z lavičky mno :-D. Byla jsem zase upe šťastná že jedu na Lorči♥. Dneska jsme jezdili krok,klus,cval a ještě skrácený cval a klus ale jak jsme cválali tak se mi z toho že jsem dneska trošku zaspala a stihla si jen vyčistit zuby a ani jsem se nenapila se mi udělalo špatně a tak jsem šla na střed:-(. Potom jsem viděla jak jedna holka skáče ata tak mě to taky lákalo a tak jsem řekla Agátě že už mi je trošku líp tak jestli bych nemohla taky skákat, tak jsem pak ještě skákal malí křížek, který mi pak ale zvětšila dvakrát takže nakonec to byl velký křížek:-). Pak jak jsem doskákala ty křížky tak se mi zase udělalo blbbě:-( tak jsem šla o5 na střed. Pak ta holka skákala kolmák no tak jsem se zas Agy zeptala jesi to taky nemůžu skočit že už mi je trošku líp no tak potom jsem skočila i kolmák který potom taky zvýšila a byl docela dost velký nwm kolik měřil ale byl velký :-D. No a pak jsem ten upe velký skočila si 4x a šla na střed protože se mi zase udělalo blbě:-( tak jsem neskákala bez třmenů:-(, ale tak snad příště:-). Jak jsme dojezdili tak na Lorču nikdo nešel a tak jsem se Agy zeptala jesi ji mám odsedlat a ona řekla že ne ale potom se stejně odsedlávala :D. Já pak dělala se senem a slámou, šla pro Bzu na pastvu a ještě jsem dala Everesta (hříbě) do jeho boxu. Pak jsem ještě vyfotila Johu jak jede na Tiaře, trošičku ji pomohla s odsedláním a šla jsem pak domů :-(. A už se nemůžu dočkat na další oddíl, protože tebhle byl super až na to vedro, protože kvůli němu mi nebylo moc dobře tak jsem si jak sem dojezdila sem letěla koupit hned pití :D.

Přání pro Johanu k svátku:-)

21. srpna 2009 v 9:00 | Já |  Něco o mně
Tento článek je přednastavený protože právě teď jsem na koních:-)

Škola:-(

20. srpna 2009 v 16:15 | Já |  Něco o mně
Prázdniny tak rychle ubíhají:-( to je hrozné. A zachvíli už zas do školy:-(. Vůbec se mi tam teda nechce, protože jdu na střední kde nikoho neznám:-( to zas bude :-D. A co vy těšíte se do školy?

Virtuální stáj :-)

19. srpna 2009 v 18:15 | Já |  Něco o mně
Ahoj jestli se chcete podívat do virtuální stáje nebo se stát dokonce členem tak klikněte:-). Tuto virtuální stáj mám s mím SB ananaskou a ještě s jejím SB:-). Budeme určitě rádi za každého přihlášeného do naší virtuální stáje:-).

Jinak se chci omluvit mím SB že teď budu asi obíhat jen podle toho rozdělení :-( , jsou prázdniny a tak se snažím chodit ven a tak takže nemám moc času :-(. Takže doufám že si mě žádné SB nevymaže že obíhám málo :-( . Články se tady vždycky pokusím dát ale oběhnout pokaždé nestíhám. Doufám že po prázdninách se to zlepší. Samozřejmě že se ale na váš blog vždycky podívám a někdy napíšu i komentář :-) u mích SB na blogu jsem každý den.

Dneska o5 oddíl a jak jinak než supeeeeer :-D

18. srpna 2009 v 14:07 | Já |  Kroužky
Tákže dneska jsem byla na jezdeckém oddílu:-). Začínal už v 9 takže jsem si musela dneska přivstat, né jako obvykle že stávám kolem 10 někdy i kolem 12 :-D. Když jsem přišla tak jsme kecali s kámoškama a pak se šlo pro koně a paní Eva řekla že kdyžtak můžem vyčistit i Loretu, která ale nebude jezdit no a já se hned přihlásila že ji vyčistím já (jak jinak :-D). Tak jsem si ji připla v boxu, no spíš přivázala protože v tom boxe bylo urvané připínátko :-D, ale ona byla pořád neklidná, protože žádný kůň do té stáje kde byla ona nešel:-( tak mi tam trošíčku pochodovala snažila se mě občas přimáčknout ale pak jsme to nějak zvládli, vyčistila jsem ji kopyta a šla pro nějaký kartáč a když jsem vlezla do stáje tak vidím Lorču která se rozvázala a šla si pěkně ze stáje :-D no tak jsem ji chytla a koukla se ven jestli je tam volno abych si ji tam připla:-) a bylo tam volno a tak jsem ji připla venku:-) aspoň tam měla koníky a už tak nepochodovala:-). Jak jsem ji dočistila tak jsem ji dala ještě granule a pak odvedla na pastvu. Potom se říkalo kdo na kom jede a já jela ve druhém lotu ne Wendy, no nějak šťastná jsem nebyla ale nakonec to bylo supeeeeeeeer:-). Dneska nás bylo málo a tak byly jen dva loty a jezdili jsem fakt úplně dlooooooooouho:-). Dělali jsme i cviky co normálně pokaždé neděláme a jak jsmecválali tak to bylo prostě super:-) hlavně cval ve velkém kruhu :-D. No potom jsme krokovali a pak jsme šli koníky odsedlat:-) s odsedláním mi pomohla jedna kámoška a pak jsme ještě pokecali v šatně a šli jsme domů. Byl to prostě supeeeeeer kroužek:-), ale jak jsem přišla domů tak už to tak dobrý nebylo protože jsem si zapíchla do nohy vidličku a teď to bolí:-D.

A tady mám jetště jedno přání od mého SB a super kamarádky z koní k svátku:-) Johy, která ale dneska nebyla na kroužku :-( tak snad příště půjde :-)

Moooooc děkujíííí mím SB:-) Ananasce :-) a g4bince :-) a TerushQa :-)

17. srpna 2009 v 14:08 | Já |  Něco o mně
Mooooooooc vám všem děkujííííííííííí :-)


Hodnocení blogů-Rosiinka, Klárka, _ღ_Lady Ameera_ღ_a VeVeRkA

15. srpna 2009 v 14:31 | Já |  Soutěže:-D
Design: 8/10 (moc se mi nelíbí to záhlaví:-( jinak by to bylo docela dobré skus ho změnit jinak stránka i okraje jsou docela fajn:-) )
Obsah blogu: 10/10 (obsah je fajn kdyby tam bylo jetě více článečků bylo by to ještě lepší )
Celkový dojem: 9/10 (trošičku mi tam vadí to záhlaví:-( jinak by to byl super blog)

Design: 10/10 (super dess )
Obsah blogu: 10/10 ( skoro pořád tam jsou články)
Celkový dojem: 10/10
Takže budeš mít týden klikačku na mém blogu nebo odkaz na tvůj blog, kdyžtak napiš do kometů co si vybreš)

Design: 10/10 (je hezký ale už bych ho možná změnila )
Obsah blogu: 9,5/10 (teď už tam není moc článečků :-( )
Celkový dojem: 10/10

Design: 9,5/10 (je to moc hezký dess, jednoduchý a hezký ale možná to menu bych dala do bílé barvy aby se to hodilo k záhlaví teď je to taky dobrý ale tokoví useknutý :-D )
Obsah blogu: 10/10 (článečky přibývají a jsou celkem dobrý)
Celkový dojem: 10/10

New dess :-D

14. srpna 2009 v 18:02 | Já |  Něco o mně
Tak a je tady new dess:-D. Docela se mi líbí:-) akorát je tam moc růžové jinak se mi líbí:-). A co vám? Pls napište do kometíků ať vím jestli ho mám změnit.
Taky jsem změnila barvu hvězdiček v hodnocení,kdyby si to chtěl někdo taky změnit tak tady je návod:-) :
-přihlásíme se na blog
-dáme nastvení
-v levém sloupečku kde si měníme dess atd. tak tam máme výpis článků
-klikneme na to a tam pak máte trošku níž barvu hvězdiček
vyberete si barvu a uložíte

Jestli bude chtít někdo tento návod kopírovat tak jen s mím zdrojem nebo klikačkou!!!