Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Červen 2009

Blesk-off-ka

30. června 2009 v 13:23 | Já |  Bleskovky
Dlouho tady nebyla žádná bleskovka, takže jsem se rozhodla že sem zas nějakou dám. Vyhodnocení bude asi v pátek, tak pls pište:-).

1. Budeš trávit aspoň někdy prázdniny u koní?
2. Co si měl/a na vízo?
3. Máš svého koně?
4.Co pro tebe znamená kůň?
5.Těšíš se na 1.září:-D?
6. Co chceš na diplomek?

Blesk-off-ka teda končí v pátek, tak pište a nemusí jen mé SB:-), můžou ji vyplnit všichni co navštíví můj blog:-)

Tak a je tu new dess

29. června 2009 v 14:46 | Já |  Soutěže:-D
Tak a je tady new dess není sice nic moc ale z dessů co jsem tady měla je zatím podle mě nejlepší(samozřejmě když nepočítám ten co mi udělalo mé SB-ten byl nejlepší). Tak pls hlasujte v anketě a pište pls do komentářů jestli se vám líbí nebo jestli mám něco změnit, určitě to změním:-).

Vyhlášení VT mého blogu

28. června 2009 v 20:14 | Já |  Veřejné tréninky a oficiální závody mého blogu:-D
Takže je tady vyhlášení VT mého blogu. Sice trošku se spožděním ale tady to je:
-všichni ti co se přihlásili na VT mého blogu dostávájí 20 bodů
-ti co mi poslali odpovědi na otázky dostávají + 30 bodů
TAKŽE SI SNAD KAŽDÝ UMÍ SPOČÍTAT KOLIK KDO MÁ BODŮ(SNAD:-D), spočítala bych to sama ale nemám fakt tolik času ale brzo se to zlepší:-)

Pixelku poháru jsem našla na blogu mého SB Alex

A zase jeden povedený kroužek:-)

26. června 2009 v 19:09 | Já |  Kroužky
Takže dneska jsem byla zase u koní na jezdeckém oddílu. Jak jsem přišla tak jsem pomohla se senem, protože zrovna se přivezly new balíky. pak jsem šla na pastvu pro Farga. jak jsem Farga vedla do boxu tak jsem u nějak vlezla do cesty a on mi kop do kotníku, tak ho mám teď takovej trošku fialovej:-D, ale to newa on za to nemůže to já hold neumím chodit:-D. Pak jsem ho s Johou čistila a pak jsem na něm v prvním lotu jezdila. Krok, klus, cval a skoky:-). Takže jsem si zase zaskákala a bylo to skvělí, skákání mě prostě baví úplně mooooc, je to sranda. Pak jsem dojezdila a na Farga šlůa Joha a já už musela domů, protože jsem dneska musela a ještě mě docela dost bolel ten kotník, jak jsem sundala chapsy(a bolí do teď). Jinak to byl zase super kroužek. Teď tu asi dlouho o kroužku nebude, protože celý červenec nebude oddíl:-(. Ale chci si platit tréninky tak to ut pak snad budu dávat:-).

Omluva, že jsem tu dlouho nebyla

25. června 2009 v 15:08 | Já |  Něco o mně
Určitě jste si všimli že jsem tu dlouho nebyla. Bylo to proto že jsem teď toho měla hodně. Třeba závěrěčný večírek a včera jsem jela na Zemědělku(agropodnikání), na takové třídní schůzky co si máme donést 1.9. , seznámení s třídním a ták. Teď už mám víc času takže budu i hned(pokusím se hned:-D) odepisovat i na komentáře nebo hlasovat.

Falabella

21. června 2009 v 20:57 | Já |  Něco málo co vím o koních nebo o jezdeckých sportech:-)
Kdo se aspoň trošku zajímá o koně tak určitě zná miniaturní plemeno koně falabellu.
Toto miniaturní plemeno si někdo plete se zmenšeninou shetlandského poníka:-D. Ale to v žádném případě falabella není. Dokonce se neřadí ani k ponym. Je to prostě miniaturní kůň a né pony.
Popis jak vypadá: Mají dlouhou hřívu, kterou mají na obou stranách, drobná kopýtka a stavbou těla vážně nepřipomínají poníka ale koně. kvůli tomu že jsou tak malí a mají křehké kosti se na nich nedá jezdit, a tak slouží jako kůň na výstavy, nebo jako domácí mazlíček(taky bych takového chtěla:-D). Barvy můžou mít opravdu jakou koli: vraník, bělouš, strakáč a dokonce se objevili i apalossy, barvy můžou mít teda jakékoli. Její výška by neměla přesahovat 70cm, ale někde se uvádí že by neměla přesahovat 80cm.
Povaha: Jsou velmi přítulné, dobře se cvičí a jsou strašně rádi, když můžou být se svím pánem. A jsou taky velmi inteligentní.

Obrázek:
Foto zdroj:hafling.websnadno.cz


Foto zdroj:staje-zvirata.blog.cz

A další sqvělý kroužek:-D

18. června 2009 v 20:36 | Já |  Kroužky
Dneska jsme měli kroužek ve čtvrtek, porotože zítra je na ranči pobyt pro dospělé, tak se nám kroužek přesunul na dnešek:-). Jak jsme přišli tak jsme šli pro koně, ale ještě předtím jsme kecali s holkama a čekali než přídou ostatní:-). Pak jsem šla pro Parádu, kterou jsem měla čistit s Nikolou, ketrá ale vyčistila jen kopyta a šla k někomu jinému. Mě to nevadilo, jsem někdy i rači když čistím sama:-) (ale jen někdy:-D). Potom se říkalo kdo na kom jede ale jen první lot, protože další dva ještě nebyly rozdělené, já jela až ve třetím a tak jsme šli s holkama na lavičku se dívat jak jezdí první a druhý lot. Já jela teda ve třetím na Tiaře naší mamině:-D. Jezdila jsem zase krok, klus, cval. Pak jsem ji šla odsedlat ale jedna holka mi pomohla kvůli malému(Everestovi). Pak jsem už musela domů ale ještě jsem se rozloučila s Loretou , dneska jsem ji ani nečistila ani jsem a ni nejezdila tak snad příště:-D. Jinak to byl zase další úplně super kroužek:-).

Záhlaví:-)

18. června 2009 v 14:33 | Já |  Něco o mně
Tákže mám new záhlaví. Je moc pěkné, takže je asi jasné že já ho nedělala:-D. Udělalo ho moje super SB Moňťa:-)k narozeninám a tímto ji moc děkuji:-). Bude tu až do konce června a pak tu zas dám nějakej můj výtvor:-D.

Narozky:-)

14. června 2009 v 17:30 | Já |  Něco o mně
Tákže dneska mám narozky takže jsem dneska neměla moc času na blog. Tento týden tu asi moc nebudu ale budu se snažit tu být co nejvíc co to pude:-). Takže ti co se přihlásili na VT tak klidně pište odpovědi, potom za ně dostanete body:-). Plánuji že udělám i oficiální závody mého blogu a už jsem našla i křížek(překážku), předtím na VT tu nebyl, protže jsem nemohla najít nějaký dobrý obrázak ale už jsem našla:-D. Takže pište odpovědi a jestli chcete tak si můžete udělat ještě i jezdeckou licenci mého blogu ti co ještě nemají:-) tady: http://poniccikonicci.blog.cz/0905/jezdecka-licence-meho-blogu-d Nemusí jen mé SB můžou všichni kteří jezdeckou licenci mého blogu chtějí:-)


Tak čawte budu se snažit bít tu co nejvíc ale nic neslibuju, ale to jen tento týden pak už tu zas budu častějc:-).

Úplně super nejlepší kroužek co kdy byl:-D-i když všechny jsou super:-)

12. června 2009 v 19:53 | Já |  Kroužky
Ták dneska jsem byla na kroužku koní. Šla jsem dneska o hodně dříve, protože mi včera paní Eva napsala jestli nechci jít vodit koně na zámostí a já hned odepsalal že ano:-). No tak jsme přišli a já měla Julču(poník asi 130cm vysoký v kohoutku:-D) no takže to byla sranda,protože jsem na ní jela na zámostí:-), na ní je to vždycky sranda mno jak jsem na ní jela asi před rokem poprvé tak jsem z ní ze cvalu spadla a bolelo to:-D ale to k tomu patří. Dneska byla super až na menší pozlobení. Jak jsme přijeli tak už měli děcka vyčištěné koně a já měla jet v druhém lotu na Happym-super koník(anglický plnokrevník ale teď nwm kolik má v kohoutku něco přes 160 cm a si 165 cm),ale Nikola měla jet na Amině na které jela už minule a tak to řekla a Agátě a tak ji dala vybrat jestli chce Loretu , Happyho atak. Řekla že chce Happyho a tak sem jela zase na Loretě-byla jsem moc šťastná, na ní se mi jede prostě skvěle je to pro mě prostě ten nejlepší kůň. Jezdili jsem krok, klus, cval a ještě jsme skákali a bylo to úplně nejlepší. Na Fargovi se skáče taky dobře ale Loreta je prostě nejlepší. První jsme skákali křížek u kterého jsme měli mít první cvaloví krok nad překážkou, ale to se mi ze začátku moc nevedlo, buď jsem nacválala brzo anebo pozdě, ale potom už mi to šlo. A pak jsme šli skákat kolmák:-) a ten byl úplně nejlepší, ten jsme mohli skákat normálně rovnou ze cvalu a byl docela velkej,jak jsem to viděla tak jsem se bála že zas skočím koni na krk,(jednou jsem totiž skočila Fargovi na krk:-D), ale ne, Loreta má prostě úplně super chody a tak to skoro ani nešlo poznat že skočila. Byl to prostě další super kroužek-nwm co bych dělala kdybych tam nechodila.A tady jsou překážky na VT které bude v neděli:-)

9. června 2009 v 17:22 | Já |  Veřejné tréninky a oficiální závody mého blogu:-D
Ták a tady jsou překážky každý kdo má jezdeckou licenci mého blogu a chce tak si vybere tři překážky které se mu budou líbit a já mu podle toho v neděli napíšu na blog otázky(každá překážka má svou otázku)...takže zatím vybírejte a pište do komentářů jaké tři překážky chcete a kdyžtak mi na pište jestli chcete mít napsaného koně v plemené knize(new rubrika která přibude)

A tady jsou překážky:-) : Trojbradlí:
Zeď:
Kolmák:
Oxer:
Takže vybírejte a pište do komentářů:-)...chybí tu křížek ale ten bude příště:-)


A kdo ještě nemá jezdeckou licenci mého blogu a chtěl by ji tak tady si ji můža udělat: http://poniccikonicci.blog.cz/0905/jezdecka-licence-meho-blogu-d#komentare a nemusí jen mé SB mohou všichni kdo budou chtít:-)

Zdroj: konicirady.blog.cz

A tady je ta slibovaná photka z kroužku :-D

7. června 2009 v 19:23 | Já |  Kroužky
A to jsem já s Loretou. Mě si moc nevšímejte ale spíš si všimněte úplně suprového a klášného koníka:-). Fotila to Nikola, která semnou chodí do kroužku.
Je to vyfocené hned potom co jsme ji s Nikolou vyčistili ,nasedlali a nauzdili:-), pak jsem na ni ve druhém lotu jezdila:-)

Plánování prvního VT na mém blogu

6. června 2009 v 15:51 | Já |  Veřejné tréninky a oficiální závody mého blogu:-D
Tákže kdo máte zájem a máte jezdeckou licenci mého blogu tak napište do komentářů tyto informace: -přezdívka(kterou máte na licenci)
-blog
-jméno koně
-plemeno koně


Můžete se zapisovat do příští neděle, kdy se na mém blogu uskuteční VT(samozřejmě že nemusí všichni co mají jezdeckou licenci-jen ti co chtějí).

A ti co by měli zájem a napsání svého koníka co mají na licenci mého blogu do plemené knihy(nová rubrika která přibude) tak ať napíšou-potom můžete mít třeba i hříbě, nebo si můžete najít ještě nějakého koníka na nikicnblog1.blog.cz, stou jsem domluvená že tam chce mít koníky které si můžete ještě vybrat k těm co máte na licenci.

Pravidla VT: Na blog dám několik obrázků překážek, každý kdo bude chtít(a má jezdeckou licenci mého blogu) si vyber tři překážky a já mu potom na blog napíšu tři otázky kterou bude mít každá překážka jinou. Samozřejmě že je to teprve VT takže budou fakt jednoduché:-).

Pro ty co nemají ještě licenci mého blogu a chtěli by ji tak ať ji vyplní: http://poniccikonicci.blog.cz/0905/jezdecka-licence-meho-blogu-d#komentare

Á jezdecké licence mého blogu jsou tu!:-D

6. června 2009 v 10:30 | Já |  Veřejné tréninky a oficiální závody mého blogu:-D
Některé zdroje obrázků:equine.com,vsstribrnapodkova.blog.cz,kon-naparkur.blog.cz,a více si už nepatuju pokusím se to znovu najít a pak dopíšu...hledala jsem to na googleSupééér kroužek:-)

5. června 2009 v 20:22 | Já |  Kroužky
Dneska jsem byla zase na jezdeckém oddílu.Dneska jsme přišli a už se jezdilo na jízdárně ale ne kroužek ale zákezníci. My jsme mezitím pomáhali a šli pro koně kteří nebyli na jízdárně. Loreta byla na pastvě a tak jsme pro ni s Nikolou šli. No jo jenže Lorča se nechce nikdy nechat chytit a tak nám šli holky pomoct. Pastviny tam jsou docela dost velký a ona se rozběhla na druhou stranu pastviny(no sranda:-D). Pak se nakonec chytla a já s Nikolou jsme ji šli čistit. Byla jsem mocik ráda že ji můžu čistit, protže jsem nepočítala s tím že by mi ji zase dali na ježdění ale dali(sem byla úplně mocik šťastná). Nikola mě s ní vyfotila(až mi pošle photo na mejl určo ho vám sem dám:-D). Jezdila jsem ve druhém lotu krok,klus,cval. když jsme cválali tak jsem ji poprvé nacválala úplně v poho ale pak už se mi to nějak nedařilo...Aga mi řekla že mám málo síly v nohách takže budu posilovat, prý že já to umím ale hold nemám tu sílu mno ale tak co cválala jsem :-D. potom jak jsme dojezdili tak jsme šli koním dát ještě vodu a pak jsme šli domů.

Hodnocení SB:-)

5. června 2009 v 11:07 | Já |  Soutěže:-D
Charliess: Úplně super Sb-chodí mi pokaždé nablog, vždycky vyplní všechny soutěže:-)
Joha:Super SB-mohla by chodit více na můj blog ale jinak je to SB úplně supééér:-)
Nikol:Super SB-mohla by mi psát více komentářů na blog:-)
Veronika:Úplně super SB:-)-vyplňuje všechny soutěže a když je na kompu tak mi i napíše komentář:-D
Alex:Dobré SB-jen skoro nechodí na můj blog a ani nepíše komenty
Katka: Úplně nejhorší SB-vůbec nechodí na můj blog ani nepíše komenty i když má pozastavený blog tak může aspoň jednou začas přít když je na icq!
Zizihorses:Úplně super SB-snaží se vyplňovat každou soutěž a píše i komentíky:-)
Roni: Úplně super SB-píše komenty a když chce vyplní i soutěže:-D
Moňťa:Úplně super SB-píše komenty a má super blog úplně hezů dess
kiki:Úplně super SB-chodí na můj blog, píše komenty a vyplňuje soutěže:-)
Monča:Super SB-mohla by více chodit na můj blog a psát komenty ale jinak je to úplně super SB
:-)
Vivi:Úplně super SB-chodí na můj blog a píše komentíky
Majda:Úplně super Sb-píše omentíky, vyplňuje soutěže:-)
LucinQua:Úplně super SB-píše komenty a chodí na můj blog:-)


Ps: Dneska možná ještě přibude něco jak bylo na kroužku, protože dneska mám koněěě:-):-D...už se těšííím:-)


Ps: kdo ještě nemá licenci a chce ji tak si ji udělejteněkteré odpovědi můžete i opsat když už je to tam vyplněné:-D mě to newa:-)

K čemu to vlastně je:-)

4. června 2009 v 15:39 | Já |  Veřejné tréninky a oficiální závody mého blogu:-D
Tákže určitě vás zajímá k čemu ta jezdecká licence mého blogu je že?
Vždycky sem na blog dám asi 3 dny předem kdy se bude konat veřejný trénink nebo oficiální závody. Budou tam obrázky překážek a každý kdo bude mít jezdeckou licenci kterou si můžete udělat kdykoli si vybere tři překážky podle stupně obtížnosti(každá překážka bude mít svou otázku kterou vám napíšu na váš blog). Koně kterého máte na jezdecké licenci mi pls ještě napište jestli chcete mít kobylu nebo hřebce, protože mezi sebou potom můžete koně připouštět. Když se bude připouštět napíše se to na můj blog a pak se můžete za týden těšit na hříbátko které se tu vždy na blogu objěví. Doufám že jste to pochopili podle mě to bude sranda.
Já doufám že jezdeckou licenci mého blogu si udělá ještě víc lidí i ti kteří třeba nejsou mé SB. Můžete si ji udělat tady: http://poniccikonicci.blog.cz/0905/jezdecka-licence-meho-blogu-d#komentare


Ps: kdo už vyplnil otázky na jezdeckou licenci tak pls ještě napište jak chcete aby se váš koník jmenoval:-)...bude to celé jakoby virtuální hra ale ne virtuální stáj to vážně z mého blogu mít nechci:-)...můj blog bude ale pořád stejný jako je teď jen občas se budou konet tyhle soutěže:-)


Já ještě uvažuji nad tím že si najdu nějakej obrázek koníka který bude jakoby koník tohohle blogu:-) a bude semnou dohlížet na VT a na oficka:-D. Ale to zatím jen uvažuju:-)

Kalendář na červen

1. června 2009 v 13:40 | Já |  Kalendář s koňma:-)
Ták a tady je kalendář s photkama pro které jste hlasovaly...bylo to poprvé a tak jsem se rozhodla dát na kalendář všechny 3 photky které byli v soutěži. Doufám že to nikomu nebude vadit,bylo to porvé, ale příště určitě bude na kalendáři ten kdo vyhraje-jenom:-)

Ps: Pls kdo má zájem o jezdeckou licenci mého blogu ať se zapojí a vyplní ji:-)...bude určitě dobrá k soutěžím které zde plánuji dát:-)...pokud bude málo vyplněných odpovědí nemusí být ani hodně dobrých odpovědí...ale aspoň tři byste vědět mohli:-D...pls vyplňte to nemusí jen mé SB-určitě na veřejný trénink který bude 14.6.2009 na mém blogu se bude hodit:-D↓↓↓
Přesné datum ještě upřesním...možná dřív, možná později ale určo to ut dám ať se můžete zapojit:-)