Chceš dess?  Tak klikni:-)
Chceš klikačku? Tak o5 klikni :)

Reklamy !!!SEM!!!


Duben 2009

Úplně super pomáhání:-)

29. dubna 2009 v 19:46 | Já |  Pomáhání u koní
Tákže dneska jsem byla pomáhat s Verčou u koní:-). Když jsme přišli tak jsme šli prok koně. Já brala Farga kterého jsem jenom vyčistila protože sedlat se měl až na později a pak jsem šla pro Loretu:-) ta jak jsem ji vedla z pastvy tak mi šlápla na nohu a moje bota se jaksik rozthla:-D fakt sranda pak jsem ji stratila a musela jsem si ji zavázat tkaničkou kolem nohy aby aspoň trochu držela:-). Když jsme je měli tak jsme šli pro Montyho a Lexu abychom je jenom vyčistili, no a pak jsme šli kulat bálíky sena:-), no tak byla fakt sranda hlavně jak tam lezl nějakej pavouk:-D. Potom jsme šli dát Bazalce, Parádě,lamám a novým obyvatelům na ranči kozám vodu:-). Potom jsme museli domů, protože zítra jedem na nějakej výlet do planetária:-D aspoň se nebudem učit.

Měsíční kalendář duben 2009

26. dubna 2009 v 11:16 | Já |  Kalendář s koňma:-)
Jo je to sice trochu nepřehledný ale nudila jsem se jo a pls do ankety hlasněte pravdu klidně to i smažu když se to nebude líbit:-)
Fotku jsem našla kone.eshry.cz ale vyhledala jsem to na google a tam to bylo:-)

Kroužek 24.4.2009

24. dubna 2009 v 19:38 | Já |  Kroužky
Ták dneska jsem šla zase na kroužek, s Nikolou jsme čistili Parádu:-) ale ještě předtím jsme napouštěli vodu koním do výběhu:-). Potom se říkalo kdo na kom jede a já měla jet ve druhém lotu na Wendy... no moc nadšená jsem z toho nebyla, bála jsem se že ji zase neuřídím, ale zase taková hrůza to nebyla, nacválala jsem ji úplně v poho a v tom klusu to bylo taky super :-). Bylo to moc fajn a už se těším zase na další kroužek...jo a ještě jsem měla nasedlat Agátě Barču jenže jsem musela být dnes docela brzo doma takže sem musela domů:-(

VYJÍŽĎKA♥:-)♥

24. dubna 2009 v 10:31 | Já |  Pomáhání u koní
Tákže včera jsem jela s Verčou na vyjížďku, jela jsem na Fargovi a bylo to mocik super. Dala jsem to do rubriky pomáhání,protože jsme přišli dříve abychom troch pomohli. Když jsme přišli šli jsme pro Julču a Bazalku na pastvu já měla Bazalku a museli jsme je vyčistit hlavně kopyta, protože tam byl kovář. Já je potom držela , protože Verča šla pomoct paní Evě s Lexou ostříkat nohy, protože Lexa je strašná když se jí mají stříkat nohy-nedá se skoro udržet. No a když jsme to měli tak Verča potom držela kováři Parádu no a potom už jsme jeli na vyjížďku:-). Bylo to moc super. Já jela na Fargovi, Verča na Amině, paní Eva na Montym, který byl docela divoký a ještě jedna paní na Wendy. Na jedné pastvině se Monty začal plašit ale paní Eva je dobrá jezdkyně takže ho udržela a ostatní koně se nachvíli jak Montyho viděli tak taky ale jen na chvíli byl to takový jeden cvalový krok:-). A bylo to mocik super už šetřím na další vyjížďku:-)♥.

Můj první pád:-)

21. dubna 2009 v 14:27 | Já |  Mé pády z koní:-)
Ták rozhodla jsem se sem dát new rubriku a doufám že v ní bude nejméně zápisů:-). No zatím jsem spadla z koně,poníka jenom 3. Poprvé to bylo u mé kámošky ke keté jsem chodila jezdit na poníka. Jmenoval se Falko a byl to takový poník co práci rád šidil a do té doby než jsem z něho spadla jsem ho snad ani neviděla jet rychle. Jednou jsme se s kamarádkou dohodli že si zahrajeme na parkurové závody bylo to asi před 5 lety a já neuměla jezdit jenom prostě to co mě naučila kámoška. No a rozhodli jsme se že budeme skákat bez sedla a já měla jet jako první. Mysklela jsem že to bude sranda, protože Falko jel vždycky tak pomalu a ty překážky byly fakt malé. Tak jsem si na něj sedla a rozjela se a jela na první překážku. Bylo to fajn i když jsem neuměla jezdit ale pomalé. Kámoška když to viděla tak jak jsem projela kolm ní tak Falka pleskla přes zadek nějakým něco jako bičem a Falko se rozjel-a to bylo něco já neuměla jezdit ještě ke všemu bez sedla tak jsem se neudržela a sjela jsem dolů. To by nebylo zas tak hrozný kdybych se ho pořád nedržela a jelikož byl malý tak jsem se ho držela a on mě tahal za sebou. Když se ho konečně kámošce podařilo zastavit mělA jsem roztrhlé tepláky odřené koleno ale i tak jsem se smála. No a potom jsem tam za ní pořád chodila ale pak se odstěhovala a Falka potom myslím taky prodali, ale to už nwm jistě.


Příště sem dám můj druhý pád:-)

VYHODNOCENÍ BLESKOVKY2

18. dubna 2009 v 16:27 | Já |  Bleskovky
Ták a tady jsou diplomky za Bleskovku2 doufám že se vám budou líbit jo a to plemeno koně tak tím si nejsem vážně jistá podle mě je to Morgan ale možná se pletu:-)-pletu se Morgan to asi není

Dneska kroužek♥:-)♥

17. dubna 2009 v 20:23 | Já |  Kroužky
Ták dneska jsem byla na koních na kroužku a bylo to fakt mocik super. Dneska jsem sebou vzala Verču, která semnou čistila Loretu. Ale ještě než jsme začali čistit jsme museli jít pro koně na pastvu já brala Loretu ,jeden kluk Martin,který šel pro Aminu tak se nechtěla nechat chytit a kopla ho,někdo říkal že do břicha a Verča která to prý viděla tak říkala že prý do noh. Potom se rozdělovalo čištění já řekla že chci Loretu a tak jsme ji s Verčou čistili a potom jsem si mohla vybrat v jakém lotu pojedu a nakom. Chtěla jsem jet v prvním a jet na Loretě. Dneska se dívím že jsem ji rozcválala hned a bylo to úplně super ona má strášně fajnej cval. A potom jak jsme skoro odcházeli tak šlo ven hříbátko s maminkou Tiarou a dělalo blbosti byl to tak fajnej pohled jak cválá:-)♥♥♥


Já a konííííci:-)♥

16. dubna 2009 v 18:09 | Já |  Pomáhání u koní
Tákže dneska jsme byli s Vrečou u koní přišli jsme pozdě, protože jsme neměli ani v plánu dnes jít protože jsme měli málo času,protože zítra píšem velkou písemku z matiky tak jsme přišli kolem 5 hodiny na koně se domluvit na vyjížďku na kterou pojedeme ve čtvrtek v 5 hodin:-) už se mocik těšííím:-). No a tak když už jsme tam byli tak jsme vyčistili Lexu a odsedlali dva koně-Wendy a Farga:-). Když jsme je měli tak jsme šli domů etě se kouknout na to učení:-( a na blog:-)

Bleskovka2

15. dubna 2009 v 19:16 | Já |  Bleskovky
Zase je tady bleskovka:-)

1.Jaké plemeno koně je na obrázku?
2.Jak dlouho jezdíš na koni(pokud jezdíš)?
3.Máš psa?
4.Co chceš na diplomek?


Pomáhání u koní4

14. dubna 2009 v 20:16 | Já |  Pomáhání u koní
Ták a dneska jsem byla pomáhat u koní, bylo to zase úplně super. Když jsme s Verčou přišli tak jsme navozili seno do stájí a potom šli na pastvu pro koně. Já brala mého oblíbeného Loretu♥,kterou jsem potom vyčistila a potom šla pomoct Verči s Montym. Když jsme měli všechno hotovo, tak jsme šli nasedlat další koně já měla Happy Horse, ale Verča mi s ním pomohla,protože Aminu jsem chtěla čistit taky . Když byly oba vyčištění tak jsme je nauzdili a nesedlaly a potom jsme šli na procházku s lamama:-) byla to teda fakt sranda. Byly strašně hodné ale někdy, když se něčeho lekly tak trošku vykoply ale jinak byly moc fajn. Potom se přivázali ke stromu a my se šli dívat na to jak se vytahuje z boxu na ranči nový lamí kluk. Je totiž docela ještě neochočený ale ochočit se musí aby mohl jít k ostatním lamám. Když se vytáhl tak byl úplně v poho a potom se přivázal ke stromu a dělal tam blbosti a myslím že se mu urvala ohlávka a on začal lítat po zahradě a my se museli schovat, prptože byl docela naštvaný y tak jsem musela ještě vzít Barbaju a schovat ji do boxu. Pak se chytil a jak viděl že jsde do boxu tak byl zase úplně hodný:-). Potom šlo ven hříbátko s naší mamčou Tiarou. Hříbátko je úplně super dneska mi dokonce olizoval palec...ještě že nemá zuby:-). Prostě dneska to bylo úplně supeeer:-).Jo a ještě jsem se dneska naučila vytáhnout koni klíště.
Klíště jsem vytahovala: Loreta, Amina,Wendy,Happy Horse


A HŘÍBÁTKO JE NA SVĚTĚ

11. dubna 2009 v 12:33 | jÁ |  NOVINKY Z RANČE NA KTERÝ CHODÍM
Tákže dneska ráno když jsem se koukla na stránky ranče Pohoda viděla jsem tam nádhernou fotku, kterou vám sem dám. Je na ní naše mamina Tiara se svím hříbětem hřebečkem, který ještě nemá jméno a aš ho mít bude a já se ho dozvím určo ho sem napíšu. Myslela jsem že je to kobylka ale když jsem se byla na něj před chvílí podívat zjístila jsem že je to hřebeček:-) a je mooooc krásný-hezčí hříbátko jsem ještě neviděla:-)

NO ŘEKNĚTE SAMI NENÍ KLÁŠNÉ?

FOTO ZDROJ: RANČ POHODA

ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ KROUŽEK

10. dubna 2009 v 20:22 | Já |  Kroužky
Tákže dneska jsem byla na koních na kroužku. Když jsme s kámoškou přišli šli jsme kulat balíky se senem no a pak se šlo pro koně na pastvu. Potom se rozdělovalo čištění a já dostala mého oblíbeného koně Loretu:-) ona je na čištění mocik super i když někdy pochoduje, ale když ji dáte najevo že toho má nechat tak je to hodňoučký koník no a jela jsem v prvním lotu na Fargovi. Semnou ještě jeli v tom prvním lotu:Nikola-Monty,Johana-Happy Horse,Dominik-Wendy a Martin-Amina a Agata na Julči. Jak se mělo cválat tak jsem šla na střed ještě i s ostatníma koňma a Wendy a Happy měli zůstat na stěně na cválání-myslela jsme že nebudu ani cválat ,když mi to teď poslední dobou moc nešlo ale pak jsem měla jít na stěnu já , Amina a Julča a měli jsme cválat bylo to super zase jsem Farga hned nacválala i když dneska byl docela pomalí a to jsem ho pobízela furt i bičíkem. Pak jsme klusali zase všichni no a pak měla jit Amina a Monty na střed a Happy, Wendy a Fargo(já) jsme měli jít na stěnu a skákat. Já jediná v tom lotu skákala poprvé a bylo to mocik super i když jak se to potom zvedlo potřetí tak jsme si s Johou mysleli že to bude skákat jen Dominik ale ne, skákali jsme to i my a já jak fargo skočil tak jsem mu skočila na krk:-). Takže zase sranda. Potom jsme dělali s holkama blbosti fotili jsme se a tak a potom nás Agata poprosila jestli ji nasedláme Barču tak jsme hned letěli ji sedlat. Když jsme ji měli zašli jsme pro Tiaru do výběhu a ostříkali ji nohy a vyčistili kopyta, mno a potom už jsme museli domů:-(. Ale už se moc těším na pátek nebo aspoň na tro jak půjdem na koně zase pomáhat:-)

Velikonoční anketa!!!

10. dubna 2009 v 8:50 | Já
VESELÉ VELIKONOCE

Pomáhání u koní3

8. dubna 2009 v 20:53 | Já |  Pomáhání u koní
Ták dneska jsem byla zase pomáhat u koní. Byla jsem tam zase s Verčou a jak jsem přišli tak jsme šli nasedlat Montyho a Wendy. Já měla Montyho, který byl celý úplně od bahna neměl na sobě snad jediné čisté místo-on se totiž strááášně rád válí. S čištěním jsme museli spěchat,protože dneska tam bylo docela dost ježdění. Jak měla Verča hotovou Wendy tak mi šla pomoct s Montym, kterého jsem už skoro měla ale ještě né úplně dokonale. Když už jsem konečně dočistila Montyho i já tak jsem šla na něm krorkovat a Verča na Wendy,když jsme dokrokovali šli jsme navozit slámu do velké stáje no a pak jsme šli nosit stojany a já když jsme šla spátky tak tam bylo bahno a já si udělala fakt big trapas-spadla jsem do bahna, takže jsem byla špinava jak... NO a potom jsme pomohli Agátě vyčistit Barču a Verča ji šla potom krokovat a nakonci jak Aga dojezdila jsem ji krokovala já. No potom jsme už šli domů a přišla jsem teprve předchvílí,protože dneska se nám to nějak protáhlo:-).


Ps: Kdo ještě nehlasoval v bleskovce tak pls hlasujte:-)

Bleskovka1

7. dubna 2009 v 11:31 | Já |  Bleskovky
Tákže rozhodla jsem se že na blog dám bleskovku. Jelikož mám blog docela dost krátkou dobu tak ani pořádně nwm co to ta blaskovka je, vím že se tam dávají nějaké otázky na které se potom odpovídá do komentů. Tak doufám že to k tomu abych mohla udělat bleskovku stačí. Takže tady je:


1.Máš rád/a koně?
2.Jezdíš na koni?
3.Líbí se ti můj blog?
4.Co bys chtěl/a na diplom?
5.Jak se jmenuje tvůj blog?PS: Ještě mám jednu otázku jestli můžu dělat diplomky ve PhotoFiltre-prosím napište do komentářů-tato otázka je mimo soutěž:-)

Běžící kůň

6. dubna 2009 v 11:22 | Já |  Třpytivé nápisy atd.


Jen tak jsem si hrála jsem totiž nemocná a strášně se nudím-tak doufám že se vám obrázky líbí


koně

3. dubna 2009 v 21:19 | Já:-) |  Kroužky
Ták dneska jsem byla na kroužku koní...dneska to bylo poprve po zimním čase v pátek a bylo to super. Jela jsem ve třetím lotu na Fargovi úplně super-dokonce jsem ho dneska i rozcválala pokaždé co paní Eva řekla akorát jsem neměla nohy v klidu ale budu se snažit to vylepšovat,protože si moc přeju skákat:-). Jinak jsem dneska čistila chvíli Lexu a pak se jí šli sprchovat nohy no a pak už ji čistil někdo jiný. Dneska jsem ještě vodila Parádu na vodítku a bylo to supééér:-). Tak čawte zas tu něco pisnu